מינמום הוצאות מקסימום וינטג' 1

הקפדה על פריטים מיוחדים, סדר בעיניים ובעיקר שילוב אולטימטיבי בין ישן לחדש – הכירו את הבית של עדי מנור מהבלוג "הביתה"

בלוג "הביתה" הוקם ב-2011 על ידי שלוש חברות טובות – דנה אלון, עדי מנור ותמר לביא. הבלוג התחיל מהרצון של שלושתן לפתוח בלוג שכולו בתים יפים, שופעים וינטג' ורהיטים מחודשים. עם השנים, התרחב הבלוג לכדי חנות אינטרנטית ובה פריטים אותן מעצבות ומאיירות השלוש, וכמו כן גם מציעות שירותי ייעוץ הום סטיילינג לבתים.

היום, מכניסה אותנו אליה לביתה עדי מנור אשר מתגוררת בגבעת עדה ובנתה את ביתה לפני כ-3 שנים בעזרת האדריכליות עינת אייכהולץ ותמר ענתבי. הבית, מאופיין בתחושה נקייה ומוארת בזכות פריטים מונוכרומטיים, הרבה נגיעות לבנות, עץ וחלונות גדולים אשר מכניסים את התאורה הטבעית בחינניות. את הפריטים בביתה אספה עדי במשך שנים, חלקם עברו איתה מדירות קודמות ואת חלקם רכשה או יצרה באופן מיוחד לטובת הלבשת הבית הזה. על הקירות ניתן לראות מגוון רישומים וציורים שאת חלקם היא יוצרת בעצמה וחלקם מוצאת באוספים שונים מהעולם.

לשילוב בין ישן וחדש ניתן דגש גדול ומעמיק אצל עדי בבית והיא מקפידה לערבב בין פרטי וינטג' אותם היא מוצאת בשווקי פשפשים בארץ ובעולם, יחד עם פריטים בסגנון מודרני סקנדינבי. בחדרי הילדים, שולטים הצבעים המונוכרומטיים וניתן לראות שלא רק בחללים הציבוריים אלא גם אצלם, ישנה תמיד אפשרות להכניס פריט ישן אשר יתן לחדר תחושה רכה ונעימה.

 

 

איפה משיגים את הפריטים: 

מטבח: נגריית אייל תירוש

ארון תרופות ישן: מפעם – שוק הפשפשים חיפה

שטיח סלון: איקאה

תמונות בחדרי ילדים ובסלון: הביתה

 

עשינו לכם חשק? שטפו את העיניים בעוד עשרות בתים יפיפיים בתוכנית "נכסים של עשירים", בכל יום ראשון -חמישי  בשעה 20:30 רק בערוץ החיים הטובים (ערוץ 37 ב-HOT, אפיק 31 ב-yes)

מינמום הוצאות מקסימום וינטג'
5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים