שיטות אימון חדשות ושימוש נכון באינסטגרם: ליקי רוזנברג, מומחית הכושר של הנבחרת עם כל הטרנדים החמים בתחום

תרבות הספורט והכושר הפכה בשנים האחרונות לטרנדית ונחשקת, ועקב כך מפורסמים רבים ומובילי דעה החלו לשתף את אימוני הכושר והשגרה הספורטיבית היומית שלהם. אימונים אלו מתקיימים לרוב יחד עם מאמן אישי ,דבר שהפך לסמל סטטוס , או באימוני קבוצות שונים ומגוונים ,תופעה ותרבות זו יצרה חשיפה גדולה מאוד גם למאמנים עצמם שבין רגע הפכו להיות מושא להערצה בעצמם .

דוגמה מוכרת וטובה לכך היא טרייסי אנדרסן ,אמריקאית ,בת להורים מורי ריקוד, שלימודים במגמת ריקוד בקולג' אמריקאי וסיפור לא פשוט של התמודדות עם תת תזונה יצרו תפנית משמעותית בחייה. אנדרסן פתחה שיטת כושר שמתבססת על ריקוד, וכיום יש לה ארבעה מתחמי בוטיק בארה"ב ואחד בלונדון. אנדרסן מוכרת גם כמאמנת המפורסמים בהם האחיות קרדישיאן, גווינת' פלטרו (שהפכה להיות שותפה עסקית של אנדרסן), שרה ג'סיקה פרקר ועוד.

דוגמה נוספת אך מעט שונה היא קיילה איטסינס ,אוסטרלית צעירה שהתחילה את דרכה כמאמנת בחדר כושר, ומאסה מהר מאוד במכשירים הגדולים והמגושמים שיצרו לטענתה צורה לא יפה לגוף האישה. קיילה פיתחה סוג אימון שמתבסס בעיקר על אירובי ומשקל הגוף ולא דורש שימוש בציוד מיותר. את האימונים הללו  ניסתה תחילה על חבריה ומשפחתה הקרובים ובסיום כל אימון ביקשה מהםלצלם תמונה שלהם של " לפני ואחרי". לאחר שנאגר מספר תמונות לא מבוטל המליצה לה בת דודתה להשתמש באינסטגרם ככלי לסידור אוסף התמונות, דבר שבין רגע יצר חשיפה עצומה ברשת ותרבות חדשה של צילום "לפני ואחרי" והפך את קיילה למנטורית ולכתובת לעצות ושאלות. כיום קיילה היא אימפריה של כושר. יחד עם שותפה טובי פירס היא בעלת חברה לפיתוח תכניות אימון דיגיטליות שהמפורסמת בהם היא ביקיני באדי. הונה מוערך בכ – 40 מילון דולר ובבעלותה גם אפליקציית כושר עם מילוני משתמשים .

איך הפכו מאמנות הכושר לכוכבות בעצמן?
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים