מאת: ארז לנדאו
מורה דרך ועורך האתר | "מטיילים בארז ישראל"

הפעם הראשונה שעשיתי סנפלינג הייתה בטיול בנחל רחף אשר נמצא במדבר יהודה, בסמוך למצדה. חבר שלי הוא יוצא סיירת מובחרת והביא איתו את הציוד, וכך וביום הראשון עלינו, לנו בשטח, וביום השני ירדנו את המפלים לאט לאט עד שהגענו חזרה לרכב. אם אין לכם מישהו מוסמך שידריך אתכם,  תצטרכו לקחת מדריך או להצטרף לקבוצה, ויש הרבה ספקי סנפלינג שמוציאים טיולים על בסיס הרשמה רנדומלית.

אני ממליץ להתארגן כמה חבר'ה, לאסוף כסף ולקחת מדריך פרטי. כך לא תהיו תלויים באף אחד ותוכלו ליהנות מהווייב החברתי שלכם. נחל רחף עצמו מדהים ביופיו, ואם תגיעו אחרי החורף לא תהיה לכם ברירה אלא לשחות בין מפל למפל כך שתביאו אתכם שקיות מתאימות כדי להטמין בהם את המוצרים שאם הם נרטיבים אז הם הולכים פייפן, כמו פלאפון מפתחות וכדומה.

סנפלינג בנחל זוויתן

עוד טיול סנפלינג נהדר הוא נחל זוויתן שברמת הגולן. כאשר נכנסים לשמורת היהודיה אתה נודד עם הרכב לכיוון נחל הזוויתן. אין ספק שגם הפעם אתה הולך לעוף על החיים שלך יחד עם החבר'ה כאשר אתה גולש בין המפלים הבזלתיים אל תוך המים הקרירים של נחל זוויתן. בעבר היינו קופצים מחלק מהמפלים אל תוך המים ומוותרים על חלק מהגלישות. אני יודע שכיום זה אסור ויש פקחים שמשגיחים ואף נותנים דוחות, שכן רבים לא יודעים אבל בתוך הבריכות הבזלתיות הללו ישנם שפיצים שיוצאים מן הקרקעית וקרו מספר מקרים שאנשים שקפצו לא יכלו להבחין באותם שפיצים ונפגעו מהם, ולכן כיום יש יותר השגחה בנושא.

כמו כל מסלול תביאו אתכם שתיה קרה פירות טריים וכל דבר שעושה שמח, אם שותים לא נוהגים אבל אף אחד לא אמר שאי אפשר לעשות סנפלינג.

אז יאללה צאו לטייל, אין על החיים האלה ושלחו לנו תמונות כדי שנוכל להתרשם מהגלישה הראשונה שלכם.

לתכנים והמלצות נוספות בעמוד הפייסבוק של ארז לנדאו – Erez Israel

לאתר הבית של ארז לנדאו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites