בדקנו: מייבש שיער ושמפו יבש (ללא חפיפה) של AMIKA 1

מאת: מערכת החיים הטובים

יצאנו לנסות את מייבש השיער (פן) והשמפו היבש של חברת AMIKA . פר?! התרשמנו לטובה!

גלי, בעלת השיער הגלי (כן, כן – לא המצאנו), המחליקה את שערה בכל הדרכים האפשריות כבר למעלה מ – 15 שנה, שמחה לבדוק את מייבש השיער החדש. היא מעידה: "כשקיבלתי לידי את המכשיר, קודם כל נפלט לי "וואו", שאפו על העיצוב! מדובר במכשיר הפן היפה ביותר שראיתי בימי חיי, ואיך לומר? אני כבר לא ילדה… לגבי דף ההוראות, הייתי קצת יותר סקפטית. הוא מבטיח טכנולוגיה חדישה המאפשרת שליטה על מבנה קשקשי השערה על ידי שימוש ביונים חיובים ויונים שליליים, מבולבלים?! גם אני הייתי".

הפרקטיקה

לפי הוראות היצרן, יש לייבש את השיער באמצעות וסת היונים החיוביים במייבש על מנת לפתוח את מבנה השערה ולאפשר למולקולות המים להתנדף בבטחה ובכך למנוע שבירה ופיצול של השיער וכשהשיער יבש ולפני ההחלקה, יש להעביר את הוסת ליונים שליליים, פעולה שתסגור את קשקשי השיער ותעניק שיער מבריק, ללא חשמל סטטי ונפח. גלי עקבה אחר ההוראות, מבלי לרדת לשורש העניין (או השערה), ודיווחה כי במבחן התוצאה זה פשוט עבד!

משקל המייבש קל והוא נוח לשימוש, העבודה איתו מהירה ואין צורך לחזור על הפעולה ועל אותה קבוצת שיער מספר פעמים, כמו מרבית מייבשי השיער שהיא ניסתה עד כה. השיער נראה טוב בסיום התהליך, מלא, מבריק, ללא חשמל סטטי ואפילו קצת יותר בריא.

גם "השמפו היבש" (שמפו לשימוש "בין החפיפות") עשה את העבודה. אם קיבלתן בעבר טיפ מסבתא – לשים טלק על מנת לספוג את השומניות שבקרקפת, השמפו מביא בשורה חדשה. מדובר בשמפו – ספריי – ללא שטיפה, שמטרתו להחיות את השיער ולרעננו למי שלא רוצה לחפוף בתדירות גבוהה. גלי מדווחת כי מדובר באחלה פתרון ל"כיבוי שריפות", כשהשיער שומני והיא לא מספיקה לחפוף. השמפו סופג את השומניות שבקרקפת , לא משאיר סימנים או אבקה ומותיר את השיער ריחני ונעים למגע. בקיצור אם את מוצאת את עצמך מדלגת על מקלחות במהלך החורף בגלל הקור, זוהי גרסת "המקלחת הצרפתית" המומלצת לשיערך.

amika NYC

amika NYC

מחיר

מחיר מייבש השיער עומד על 600 ₪ ומחיר השמפו – 110 ₪, ניתן לרכוש את המוצרים באתר: loveamika.co.il ובמספרות מורשות ברחבי הארץ.

אז למה המוצרים קיבלו 4.5 נקודות במדד גודי'ז:

הם בהחלט עושים את העבודה, החיסרון היחיד: המחיר הגבוה.

לסיכום, משמעות השם "AMIKA", היא החברה הכי טובה של האישה, וזו בהחלט חברה שאנחנו רוצות לאמץ! והיא ממש יפה! כבר אמרנו?!:)

בדקנו גם את המברשת החשמלית המחליקה

בדקנו: מייבש שיער ושמפו יבש (ללא חפיפה) של AMIKA
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים