זו שתעזור למצוא בייביסיטר וזו שתשמור לכם את הציורים מהגן: אפרת נומברג יונגר עם שלוש אפליקציות מעולות להורים

keepy

אפליקציה המיועדת לאלו מכם שמקבלים ערימות של ציורים שהילד עשה בגן ורק מחכים להזדמנות הראשונה להיפטר מהם מבלי שהוא יראה, אפליקצית Keepy הישראלית והחינמית שתאפשר לכם לשמור את כל עבודות היצירה בסמארטפון  ולהפטר מרגשות האשם. תוכלו לשמור את היצירות של כל הילדים, וליצור ציר זמן ייחודי לכל אחד. לשמור סרטונים וקטעים מרגשים ולשלוח לכל המעריצים כמו סבא ,סבתא וחברות שבתכלס couldn't care less את התמונות שצברתם ניתן להדפיס דרך החנות באפליקציה או ליצור מוצרים משלימים, כמו כיסויים לסמארטפונים, תמונות קנבס ועוד.

Babysitting: שתף ת'שמרטף

אין הורה שלא מכיר את 3 נכסי צאן ברזל ההוריים: גננת אגדית, בייביסיטר אהובה ואחראית, ומנקה תקתקנית Babysitting היא אפליקציה מבוססת GPS, נועדה לתת מענה לצורך יומיומי של הורים במציאת שמרטף זמין, לעתים באופן מיידי. ההורה מציע עבודה לבייביסיטר או מטפלת המצויה במרחק של עד 5 ק"מ ממקום מגוריו, לפי הגדרות סינון הכוללות: מרחק, גיל, מחיר, קבלת אשראי ודרוג, מתקבלת רשימה של מטפלות או בייביסיטרים העונים לקריטריונים שהוגדרו. כעת יש לבחור את הפרופילים המתאימים ביותר לצרכים שלכם וניתן לקיים איתה צאט ואפילו שיחת וידאו.

Peanut: טינדר לאמהות בלבד

אפליקציה חדשה מצאה פתרון למקרים בו הילדים מתחברים- אבל האימהות לא כל כך, ומאפשרת לאמהות צעירות למצוא אחרות בקרבתן בעלות תחומי עניין דומים – כדי להפגיש בין ילדיהן, וליהנות בעצמן מן הפגישה. הממשק של פינאט מאפשר לאמהות (בשלב זה, האפליקציה מתמקדת בנשים) להעלות פרופיל עם תכונה המתארת אותן, ולתאר את הילדים שלהן כך שהמשתמשות יוכלו למצוא אמהות באותו הראש וילדים באותו הראש בקרבת מגוריהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites