ביוטי למתחילים: שיעור בסיס בטיפוח יומיומי 2

אנה ברנובסקי בעלת ביונד קליניקס לאסתטיקת הפנים נחשבת ל"גורו" בכל הנוגע למראה נשי וטיפוח נכון, ביקשנו ממנה תשובות לשאלות הבסיסיות ביותר בכל הנוגע לשגרת הטיפוח היומיומי שלנו.

אז למה חשוב לנקות את עור הפנים?

ניקוי עור הפנים הוא הפעולה הבסיסית והחשובה ביותר לשמירה על בריאותו, איכותו ומראהו של העור. מטרת הניקוי היא הרחקת הלכלוך שמצטבר באופן יומיומי על עורך כתוצאה מאבק, פיח, שאריות של מוצרי איפור וקוסמטיקה, שומן  וזיעה.

לא מספיק לנקות את הפנים במים וסבון בלבד?

ניקוי במים בלבד אינו ממיס את השכבה השומנית שהלכלוך מצוי בה. סבון ואל סבון עשויים לגרור תגובה שעלולה לגרות את שכבות העור העליונות ולהזיק להן. ג'ל הניקוי, לעומת זאת, מרגיע את העור תוך סילוק התאים המתים. הניקוי מכין את העור לקבלת טיפול מתאים ומאפשר את חדירתם של החומרים הפעילים: תמצית קוויאר, תה ירוק, אצות ים ומינרלים, אל תוך עורך.

מה התפקיד של הסרום?

הסרום משפר את קליטת חומרי הטיפוח (דוגמת קרם היום וקרם הלילה) בעורך, ומזרז ואף מגביר את האפקטיביות של פעולתם. שימוש יום יומי בטיפות בודדות של הסרום מגביר באופן משמעותי את יעילות חומרי הטיפוח שלך.  את הסרום מורחים על עור פנים נקי, לפני מריחת הקרם. (ניתן למרוח לפני קרם יום ולפני קרם לילה).

למה חשוב להשתמש בקרם יום?

קרם לחות ליום חשוב מאוד למראה העור ולשמירה על בריאותו.  הקרם נועד לשפר את לחות העור על מנת שזה לא יפסיד מים בתהליך הטבעי של ההתאדות. מומלץ למרוח את הקרם רק לאחר ניקוי יסודי של העור וכדאי להשתמש בו לפחות פעם ביום. לדוגמא קרם היום של BEYOND מכיל תמצית קוויאר, המאמליס, אצות ים פעילות, תה ירוק וויטמין E המשמש כנוגד חימצון ומאט את תהליך ההזדקנות של העור.

מה המשמעות של מקדם ההגנה בקרם היום?

מקדם ההגנה SPF 15 מעיד על כושרו של התכשיר לעצור את קרני השמש, ביחוד את הקרניים העל סגוליות מסוג  UVA ו- UVB. כאשר משתמשים בתכשיר שמקדם ההגנה שלו הינו 15 מתקבלת הגנה של פי 15 ממה שהעור מקבל כשהוא מגן על עצמו ללא מקדם הגנה. תכשירי הגנה נגד שמש בעלי מקדמי הגנה של פחות מ- 15 SPF אינם מספיקים להגנה הדרושה שלך בכל יום.

מדוע חשוב להשתמש בקרם יום המכיל מקדם הגנה?

מרבית הנזק הנגרם לעור הפנים כתוצאה מהחשיפה לשמש הוא נזק מצטבר ולכן חשוב להשתמש בתכשיר קוסמטי המכיל קרם הגנה במשך כל השנה.  שימוש יום יומי בקרם המכיל מקדם הגנה 15  SPF לפחות, יכול לסייע במניעת הופעתם של הקמטים.ולכן מומלץ להתחיל להשתמש בו הרבה לפני שהם מתחילים לתת את אותותיהם.

למה צריך קרם מיוחד לעיניים?

איזור העיניים והעפעפיים הוא הראשון שבו ניכרים סימני הגיל והקמטים. על מנת לתת מענה נאות לאיזור בעייתי זה יש להשתמש בקרם ייעודי בעל תכונות מיצוק שיעזור לך לשמור על עור רענן וצעיר.

העור באזור זה רגיש ולכן יש להשתמש בכמות קטנה של קרם למניעת נפיחות. מומלץ שימוש בקרם בעל נוסחה ייחודית המשופעת בחומרים עשירים בלחות- קוויאר שחור,המאמליס מרגיע, חומצות שומן חיוניות וויטמין c והשפעתו ניכרת כבר לאחר מספר שימושים בו.

מה תפקידו של קרם הלילה?

בזמן שאת ישנה, מספק קרם הלילה לעורך חומרי בנייה ומאפשר לו להשתקם, לספוג לחות מוגברת ולהפחית את סימני העייפות והקמטים. קרם הלילה מהווה השלמה לקרם היום ולסרום. החומרים הפעילים, הויטמינים, המינרלים וחומצות האמינו מרגיעים את עורך ומזרזים את התחדשותם של התאים.

בלילה, העור פנוי לקלוט חומרים אלו ואינו עסוק בהגנה מפני השפעות הסביבה. קרם הלילה האקטיבי שלנו עם נוסחת האנטי- אייג'ינג, מועשר בתמצית קוויאר שחור עם תכונות האנטי- אייג'ינג ושפע של מרכיבי הזנה כגון חומצות שומן חיוניות, נוגדי חימצון, תמצית שמן נר הלילה, שמן זית וריכוז גבוה של מלחים. החל מגיל 35-40 קרם לילה הוא מוצר חובה להזנה ולמניעת הזדקנות.

בזמן שאת ישנה העור שלך עובד

מהן היתרונות של קפסולות ויטמינים?

קפסולות הויטמינים מסייעות בשיקום העור כיוון שהן מכילות ריכוז של חומרים פעילים כגון ויטמין A ו-E, חומצות בלתי רוויות משמני בוראג' וג'ינסנג ואומגה 3, אשר ביחד מייצבים וממריצים את העור תוך הפחתת סימני הגיל. הקפסולות פועלות בזמן שאת ישנה, וכבר לאחר השימוש הראשון התוצאות ניראות לעין.

למה נועד קרם הבהרה?

קרם ייעודי זה נועד לתקן ולטשטש שינוויים בגוון העור המופיעים עם השנים על עור הפנים. שינויים אלו קורים עקב סיבות שונות וביניהן: עישון, היריון ושינויים הורמונליים. נוסחת הקרם הייחודית של ביונד מכילה ריכוז גבוה של חומרים פעילים אשר השילוב ביניהם נמצא כמועיל בהפחתת הכתמים בעור. החומרים ממיסים ביעילות רבה את המלנין העודף הגורם לפיגמנטציה ומעניקים לך בחזרה עור חלק ואחיד.

מהי אלרגיה ומהו תכשיר היפואלרגני?

אלרגיה היא תגובה חיסונית של הגוף ופירושה יצירת נוגדנים כנגד חומר מסוים. ברוב הפעמים החומר לו "מתנגד" הגוף הוא חומר תמים שאינו מזיק אך המערכת החיסונית משתבשת ומפתחת אלרגיה לחומר זה. כל אלרגיה מתפתחת רק לאחר חשיפה ממושכת יחסית לחומר. החומרים שעשויים לעורר אלרגיה בתכשירים קוסמטיים הם חומרי ניחוח וחומרים משמרים. מוצרים היפואלרגים מכילים כמות קטנה של חומרים אלה ולכן הם בעלי פוטנציאל אלרגני נמוך.

תכשירים

סדרת מוצרי הטיפוח של beyond

לפרטים נוספים:

ביונד קלינקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites