זו היתה הפתעה שאף אחד לא צפה: בריאנה סייקס ילדה שלשום (שבת) את בנה הבכור בבית החולים ג'ונדאלופ בפרת', אוסטרליה. למרות שהרופאים החליטו מראש לילד את בריאנה בניתוח קיסרי, בגלל הערכת המשקל הגבוהה של תינוקה, אפילו הם לא האמינו למראה עיניהם, כשהניחו את הרך הנולד על המשקל לראשונה וגילו כי הוא שוקל… 5.815 קילוגרמים!!! כלומר, כמעט כפליים ממשקלו של תינוק ממוצע.

111

נולדו באותו היום: זיאד התינוק הענק, לצד תינוק רגיל (צילום: Facebook/Nine News Perth)

לתינוק החדש קוראים זיאד קאדיק והוא נולד בשבת בשעה 19:00 במשקל ממוצע של תינוק בן 3 חודשים ובאורך של לא פחות מ- 57 ס"מ. אחד מרופאיה של בריאנה אמר: "זה התינוק הגדול ביותר שראיתי ב- 15 שנות הקריירה שלי כרופא מיילד", ואכן, על פי כל הרישומים, זיאד קאדיק הוא התינוק הגדול ביותר שנולד אי פעם באוסטרליה.

222

בריאנה סייקס והתינוק זיאד: נולד בגודל של תינוק בן 3 חודשים…

הפעם הראשונה בה גילו בריאנה ואלביס, בן זוגה, שעומד להיוולד להם תינוק גדול היתה לקראת סוף ההריון, כשלפי הערכות המשקל, החליט הצוות הרפואי לילד את בריאנה בניתוח קיסרי, מחשש שבלידה רגילה – היא עלולה לשבור את האגן בזמן צירי הלחץ (הדחיפות).
"לא רציתי לעשות ניתוח קיסרי אבל הבנתי שאין לי ברירה", הסבירה בריאנה, "ועכשיו כשזיאד התינוק כאן איתנו, בריא ושלם, זה כל מה שחשוב".
המשפחה המאושרת צפוייה להשתחרר מבית החולים מחר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites