מסיבת יומולדת לנסיכה – הגרסה השפויה 1

שולחן יומולדת בריא, כיפי, מעוצב ומשמח. אפשרי? בהחלט! מרב סעד עם הטיפים שישאירו אתכם עם אנרגיות למסיבה

אז היום אני מעלה תמונה מכיבוד במסיבת יום ההולדת של בת ה 7 שלי.

ולא, אני לא עושה את זה כמו הרבה אימהות שאני רואה בפייסבוק שמעלות יצירות מופת מירקות ופירות רק כדי לקבל קריאות התפעלות, אלא להיפך…
אני חושבת שכל התמונות האלו שרצות ברשת של רכבת מפלפלים ותמונת נוף פסטורלית עם קופיפים על העץ עשויה כולה מפירות רק מרחיקה את האימהות הרגילות כמוני מהרעיון. אתה רואה את הפיסול האומנותי הזה, וברור לך שעם מעט הזמן שיש לך, חוסר היצירתיות ושתי ידיים שמאליות, אין לך שום סיכוי, אז כבר עדיף לפתוח כמה שקיות של חטיפים, סוכריות וממתקים ולגמור עניין. יאללה, יום הולדת יש פעם בשנה, לא נורא שלא יהיה בריא.
אז קודם כל, זה כן נורא. אי אפשר להגיד לילדים כל היום שצריך לאכול בריא, שזה חשוב, שיש דברים שלא כדאי להכניס לבית ולפה, אבל כשכל החברים שלהם באים ליום הולדת פתאום זה הופך בסדר. כל מדריך הורים יגיד לכם שעקביות היא שם המשחק. אז אם אתם מאמינים באוכל בריא, זה נכון גם לגביכם וגם לגביהם, גם ביום חול וגם במסיבה.


ועכשיו הגעתי לתמונה – אז תראו איך אפשר עם מינימום יצירתיות, ועבודה של אולי שעה בסך הכל, להרים יום הולדת בריא. פירות חתוכים לא חייבים לייצר פיסול, הם יכולים פשוט לבוא בקערות – הם יפים, וצבעוניים ומתוקים, כל מה שיכול למשוך ילדים. ומה עוד יש שם? – לחמניות תירס ולחמניות זיתים, שלוקח 10 דק' להכין (אם אתן רוצים מתכון תרימו יד), ופשטיפסטה קלה להכנה מפסטה מקמח מלא (שוב, להרים יד למתכון), פופקורן, ומים. כמובן שהייתה גם עוגת יום הולדת, עם שוקולד וקצפת וכל מה שצריך בשביל עוגה, אבל כל יתר הכיבוד כמו שאתם רואים – בריא.
ימי הולדת קורים בדרך כלל בשעות שהן בין ארוחות – בין ארוחת בוקר לצהריים, או בין ארוחת צהריים לערב, זה אומר שממש לא צריך להאביס את הילדים, הם באים בשביל החברה ובשביל ההפעלה, וכמובן בשביל ילד יום ההולדת. קצת כיבוד צבעוני, יפה וטעים הוא בהחלט מספק. אז אם את יצירתית ויש לך את זה, אין שום בעיה לייצר יצירות אומנות מפירות, אבל נשים כמוני, אל תיפול רוחכן. גם סתם פירות חתוכים וקצת כיבוד בריא עושים את העבודה. העיקר שילדת יום ההולדת יצאה שמחה, מאושרת, ומרוצה.
עד 120 נסיכה שלי

 מרב הבריאות בלוג 1

מרב סעד הנה מקדמת בריאות, מומחית בתקשורת ואמא.

מסיבת יומולדת לנסיכה – הגרסה השפויה
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים