ספארי מחוץ לחלון: חופשה מפנקת בדרום אפריקה 0

הכי קרוב לחיות הספארי: זו חוויה של פעם בחיים

חן עמר I לאינסטגרם של חן

כשקיבלתי את ההזמנה להגיע למלון צ'יטואה צ'יטואה (CHITWA CHITWA) באמצע שמורת הטבע קרוגר שבדרום אפריקה, לרגע נעתקה נשמתי. שתי האהבות הגדולות שלי בחיים הן חיות ומלונות יפים. יאללה למטוס.

על המטוס ליוהנסבורג, במחלקת העסקים המפוארת של טורקיש איירלינס, ביליתי את 13 השעות הטובות בחיי, ואחרי נחיתה רכה ותוספת נסיעה של 6.5 שעות נסיעה לשמורה הגענו לגן עדן.

4AA26EE3-D26F-45A2-AD40-C2EDB07DA35C

המלון מורכב משבע וילות ענקיות שכל אחת מהן מעוצבת בצורה שונה, מאובזרת בכל הטוב והיוקרה שמלון 7 כוכבים יכול להציע, כולל שירות בטלר אישי וצמוד לוילה הדואג לכל. הלודג' עובד בשיטת פנסיון מלא מכיוון שהינו יושב בשום מקום ומוקף באריות, ג'ירפות, פילים ועוד.

הוילות גדולות, כ-300 מ"ר, עם כל השפע שחדר יכול להציע עם שני חדרי שינה, אזור ישיבה גדול, מטבח מפואר ומאובזר לשף האישי שמכין ומפנק אותך בארוחות לאורך כל היום, אמבטיות מפוארות פנימיות ודוש חיצוני אל הטבע הפראי,וגולת הכותרת: הבריכה המפוארת של הוילה, בריכת אינפינטי מרהיבה. הוילות נמצאות בגובה שמאפשר לחיות נגישות מלאה אל הדק, וכך הפיל יכול להכניס את החדק אל המים והאייל יברך אתכם בבוקר אור בחמש לפנות בוקר.

C1A76F25-526D-4FA4-84BC-3C3D7E4E8BAD

מדי בוקר העיר אותנו הצוות עם תה חם, עוגיות הבית והופ, יצאנו לסיבוב בין חיות שרק מתעוררות ומתחילות לראות את הזריחה המדהימה של אפריקה, שעולה מהמרחבים האין סופיים. את ארוחת הערב עורך צוות המלון בשטח הפראי כשמסביבנו צבועים ונמרים, מתחת לכיפת שמים מופלאה ועטופה במראה אין סופי. איך חוזרים למציאות הרועשת לאחר חווית טבע שכזאת? אין לי תשובה.

>>לכל הפרקים של על הסט עם נועה תשבי

ספארי מחוץ לחלון: חופשה מפנקת בדרום אפריקה
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים