הצרכנית עושה פאנלים: בדקנו בשבילכם 3 חומרי ניקוי 1

כשהקיץ מגיע רואים יותר לכלוך, ואין ברירה, צריך להפשיל שרוולים. הצרכנית יצאה לבדוק שלושה מוצרי ניקיון ואם הם מקיימים את מה שמבטיחים.

מסיר כתמי טחב, עובש ופגעי מזג אויר
חברת HG משווקת תרסיס ביתי לטיפול בעובש, הנוטה להצטבר בעיקר בחדרי אמבטיה ישנים, מרתפים ושאר חדרים שאינם מאווררים היטב. בדיוק כעת, לאחר שהחורף גרם לטחב ולעובש להתפשט, הגיע הזמן לטפל בהם… ויפה שעה אחת קודם.
רובנו לא יודעים זאת, אך מעבר להשלכות האסתטיות, ישנן גם השלכות בריאותיות להימצאות בחלל עם טחב ועובש, עד לכדי פגיעה במערכות הגוף וקשיי נשימה. כדי להפחית את התופעה, יש להקפיד על אוורור החלל המועד לפורענות, פתיחת חלון לאחר שימוש במקלחת, העברת המגבות הרטובות לחדר אחר ותלייתן לייבוש, וניגוב הרצפה לאחר המקלחת. פעולות אלו יסייעו בהפחתת העובש, אך כמובן לא יימנעו לחלוטין את התופעה.
אז ניסינו את התכשיר "מסיר כתמי טחב, עובש ופגעי מזג אויר", של חברת HG, בחדר אמבטיה ישן ולא מאוורר, שהחורף עשה בו שמות. כתמים שחורים ניקדו את קירות החדר כולו ואפילו אריחי האמבט לא נשארו נקיים, והאמת היא שבמצב החמור הזה – לא ציפינו להרבה… והופתענו בגדול!
לא צריך להכביר במלים כשיש תמונות. רק נאמר שמבחינת נוחות העבודה – מדובר בשימוש קל ביותר, פשוט לקחת את המיכל ולהתיז על קירות האמבטיה והאריחים את החומר, להמתין כחצי שעה ולשטוף במים (אנחנו ממש שטפנו את הקיר עם הטוש של המקלחת).
חשוב לציין כי לתכשיר ריח חזק של אקונומיקה ולכן לאחר השימוש – אנו ממליצים להשאיר את חדר האמבטיה פתוח ומאוורר ככל הניתן, ולהימנע מלקלח בו ילדים קטנים למשך השעות הבאות, וגם בימים שלאחר מכן – הקפדנו להתקלח כשהדלת או החלון נשארים פתוחים.
עוד נציין כי בנוסף למנגנון הנעילה הרגיל שיש בכל מיכל של חומר ניקוי רעיל, המיכל של מסיר כתמי העובש צויד במנגנון נעילה נוסף, מעין פלסטיק קטן שמולבש מתחת לפיה, ואינו מאפשר ריסוס. בתור הורים לילדים קטנים – שמחנו מאוד על האקסטרה-השקעה הזאת למען בטיחות ילדינו.
ועכשיו – לתמונות שמדברות בעד עצמן:

מימין- אזור העובש אחרי שפריץ אחד

מימין- אזור העובש אחרי שפריץ אחד

Picture4

אריחים

או בקיצור – חדר אמבטיה מעופש הפך בן רגע (או חצי שעה, ליתר דיוק) לצחור ולבן.
מחיר: 29.90 ₪
ניתן להשיג: בחנויות לחומרי בניין
לסיכום: מסיר כתמי טחב, עובש ופגעי מזג אויר של חברת HG מקבל 5 נקודות במדד גודי'ז (ובגדול!)

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

דאק סבון לניקוי אסלה
חברת אס.סי. ג'ונסון השיקה מוצר חדש לניקוי האסלה: סבון 5 ב-1. הנסיינית מדווחת שהמתקן הנתלה לאסלה מבית "דאק" הוכח כיעיל במיוחד. הוא מנקה ביסודיות, מקציף, בעל ניחוח נעים שמבשם את חדר השירותים ומשאיר אסלה מבריקה. אנחנו מודים שאנחנו פחות אוהבים מתקנים נתלים בגלל שהם מהווים חממה לחיידקים. אבל אם כבר, לכו על הברווז.
מחיר: 5-10 ש"ח
ניתן להשיג: רשתות השיווק
לסיכום: סבון האסלה מבית דאק מקבל 4.5 נקודות במדד גודיז'

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

מטהר אויר גלייד
לרוב אנחנו סולדים ממטהרי אויר, אבל דווקא ממטהר האוויר של גלייד בניחוח אושן בריז התרשמנו לטובה. הוא גם מריח ממש טוב, וגם ברוח התקופה נקי מגזים כימיים וידידותי לסביבה. כמו כן, ניתן להשתמש בו על רוב סוגי הבדים. אבל כבר הרבה זמן לא ראינו מוצר שמעוצב כל כך רע. כנראה שהיצרן התבלבל וחשב שהוא מייצר בקבוק דיאודורנט ולא מטהר אויר. המבנה של הידית הפוך וזה גרם לנסיינית להשפריץ על עצמה ישר לתוך העין. חשבנו שאולי מרוב התלהבות הנסיינית מיהרה להשפריץ בלי לשים לב ונתנו לעוד משתמשים שינסו. לא מצאנו משתמש שלא חטף שפריץ לעין. אמנם זה מאוד מצחיק למי שמסתכל מהצד, אבל לא למשתמש המסכן… אז שימו לב
מחיר: 10-20 ש"ח
ניתן להשיג: רשתות השיווק
לסיכום: מטהר האוויר של גלייד מקבל 4 נקודות מתוך 5 במדד גודיז' בעיקר בגלל עיצוב לא מוצלח.

גלייד

המחשבה על לנקות יותר מתישה מהביצוע, אז יאללה לעבודה!

מומלץ לקרוא גם

שאני אתכופף?! imop הדור הבא של הספונג'ה

הצרכנית עושה פאנלים: בדקנו בשבילכם 3 חומרי ניקוי
1 (20%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים