הצרכנית בזוגיות: בדקנו ספריי תחליף גוף של וזלין וליין חדש לגבר של פינוק 0

מאת: מערכת החיים הטובים

הצרכנית קיבלה לבדיקה 2 מוצרים חדשים על המדף: לאישה ולגבר. הראשון- ספריי תחליב גוף של המותג וזלין והשני- ליין חדש לגבר מבית פינוק.

נתחיל מהליידיס,

הטוב

הספריי נוח מאוד לשימוש – והנסיינית מעידה: "במקום להפיל את הבקבוק הרגיל בכל פעם שאני רוצה למרוח עוד קרם (בגלל ידיים חלקות), אני רק צריכה להשפריץ על האזור המיועד ולמרוח".

נקודת זכות נוספת שיש לספריי היא שאפשר להוציא בדיוק כמה שרוצים ואין עודפים שאת מחפשת על מי למרוח.

התחליב נספג בשניות ללא תחושת דביקות ושמנוניות: "אני לא אוהבת שהעור נשאר שומני אחרי מריחת קרם ועם הספריי לא הייתה הרגשה של שמנוניות בכלל".

הריח מאוד נעים ונשאר על הגוף למשך שעות.

הפחות טוב

בניגוד לקרם גוף, כאן לא מורגש אפקט ארוך טווח על העור. התחליב לא משאיר הרגשה שהעור מתרכך והופך נעים יותר. העור לא נותר מלוחלח וייתכן שעל הרצון לייצר תחליב לא שומני משלמים בהיעדר תחליביות מספקת.

הרע

הנסיינית חיפשה את הארנב בנרות, ומאוד התאכזבה לגלות שהמוצר נוסה על בעלי חיים.

מחיר: החל מ- 29.90 ש"ח

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם

ובגזרת הגברים,
הליין החדש לגבר מבית פינוק מכיל שלושה מוצרים: פינוק לגבר 3 ב-1: שמפו, ג'ל רחצה וסבון פנים; פינוק לגבר 2 ב-1: שמפו ומרכך לשיער ופינוק לגבר ג'ל רחצה.

הנסיין שלנו מדווח ששלושת המוצרים בעלי ריח מצוין שנשאר זמן רב אחרי המקלחת. הם עושים את העבודה: מרעננים, מנקים, מותירים את העור נעים ומהווים פתרון פשוט ופונקציונלי במוצר אחד.

מחיר: החל מ- 9.9 ש"ח

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם

אז כמה קיבלו המוצרים במדד גודיז:
ספריי תחליב הגוף קיבל 2.5 נקודות במדד גודיז' – מדובר במוצר שכוונתו טובה: אנחנו רוצות שהעור שלנו יהיה רך ומלוחלח ללא תחושת דביקות ושומניות (במיוחד לא בחום והלחות השוררים פה ביולי אוגוסט). אבל, אליה וקוץ בה, התחושה הטובה שמקבלים מהקלות שבו גם יוצרת הרגשה שהעור לא קיבל את הלחות המתבקשת ממוצר שחורט על דגלו "שיקום העור היבש".

הסדרה החדשה לגבר מקבלת 5 נקודות במדד גודיז' – היא מקיימת את מה שהבטיחה. העור נשאר נעים למגע ובריח מצוין ובהתחשב במחיר מדובר בעסקה מוצלחת. המוצרים פחות מתאימים למי שמעדיף את הטואלטיקה שלו בנפרד.

צילום התמונה הראשית: הדמיה

מוצרים נוספים שהצרכנית בדקה עבורכם

הצרכנית בזוגיות: בדקנו ספריי תחליף גוף של וזלין וליין חדש לגבר של פינוק
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים