פסח הגיע וכבר ניקיתם את הבית מכל הכיוונים, אבל מה עם עור הפנים? לא מגיע לו גם ניקיון יסודי? אם אין לכם זמן או כסף ללכת לקוסמטיקאית, הנה חלופה זולה וביתית להוצאת שחורים/נקודות שומן מהפנים.

בסרט הוידאו הזה מציעה לנו בלוגרית האיפור AlexandrasGirlyTalk פתרון פשוט ומהיר לפגמים המעצבנים האלו ובטוח יש לכם בבית את כל המרכיבים!

לפני מריחה, עשו טסט על חלק קטן בעור כדי לוודא שאינכם רגישים

1. שטפו פנים בסבון עדין. כשהפנים נקיות, קחו מגבת נקיה והרטיבו אותה במים חמימים. את המגבת הרטובה והחמימה לחצו בעדינות על האזורים הנגועים. זה יפתח את הנקבוביות ויסייע לתהליך.

2. ליצירת המסכה קחו:
כף של מים מסוננים
כף של סודה לשתייה
כף של משחת שיניים
ערבבו את המרכיבים עד ליצירת תערובת אחידה.

3. את התערובת מרחו על האזורים הבעייתיים והקפידו לעשות זאת בזריזות כדי שהנקבוביות לא יסגרו.

4. קחו מברשת שיניים נקייה וחדשה, המיועדת אך ורק לצורך זה ועסו בעדינות את התערובת על הפנים. עשו זאת לא יותר מפעמיים על אותו אזור. לאחר העיסוי נגבו עם מגבת רטובה וחמימה ושטפו את הפנים בסבון ניקוי עדין. שוב ודאו שאתם משתמשים במים חמימים כדי שהנקבוביות לא יתכווצו.

5. כשהנקבוביות עדיין פתוחות קחו מגבת ולחצו בעדינות על האזורים הנגועים. אל תעשו את זה עם האצבעות והציפורניים כדי לא לזהם את העור והקפידו על עדינות כדי לא להישאר עם עור מגורה ואדום. ניתן לדלג על השלב הזה, המסכה והשטיפה אמורות לעשות את העבודה גם בלי הלחיצות.

6. בסוף התהליך מרחו קרם לחות קליל.

shutterstock_311540768

עכשיו גם אתם מוכנים לליל הסדר.
חג שמח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites