עונה חדשה לתכנית של ד"ר אוז: הרופא האהוב ביותר בטלוויזיה – רק בערוץ הבריאות! 9

הרופא האהוב ביותר בטלוויזיה, ד"ר מהמט אוז, מגיע לערוץ הבריאות עם עונה מספר 6 !!!
התכנית משודרת בימים ראשון עד חמישי, בשעה 17:15 – בכל יום פרק חדש! ובנוסף, בשידורים חוזרים במהלך סופי השבוע, כדי שתוכלו להשלים את כל מה שהחמצתם.

'התכנית של ד"ר אוז' היא אחת מתכניות הדגל המוכרות והנצפות ביותר של ערוץ הבריאות, הערוץ היחיד שמביא לסלון הבית שלכם, מדי יום כבר שלוש שנים, את הרופא האהוב והמפורסם ביותר בעולם!
התכנית משודרת בארה"ב מאז שנת 2009, וזכתה כבר בעונתה הראשונה במועמדות לפרס האמי בקטגוריית הטוק-שואו האינפורמטיבית הטובה ביותר ובפרס האמי עבור מנחה הטוק-שואו הטוב ביותר.

OZ_5164-20140430-BN_0004

ד"ר אוז ודיאן קיטון

בעונה החדשה שלו בערוץ הבריאות של ישראל, מומחה הבריאות הפופולרי ביותר בארה"ב, ד"ר מהמט אוז, יעסוק בנושאים רבים ומגוונים, שמטרידים כל אחד ואחת מאיתנו ביום יום.
אז אם תרצו להכיר את האמת שמאחורי מיתוסים רפואיים, ללמוד על טרנדים של בריאות והאם כדאי לאמץ או לדחות אותם, לשמוע כיצד להילחם בתשישות הפוגעת בחייהן של נשים רבות, לגלות את סודותיה של הסקסולוגית ד"ר רות לחיים ארוכים וסקס טוב, לשמוע את וידוייה המזעזע של אם שניסתה להרעיל את ילדיה או את סיפורה המרגש של טרנסג'נדרית צעירה, או אם פשוט תרצו לבחון את עצמכם במבחן בריאות ממוקד, בן 60 שניות  – את כל הדברים הללו תוכלו לראות, לגלות וללמוד, מדי יום, על הספה בבית (או, בריא יותר, על ההליכון) בתכנית של ד"ר אוז.

OZ_5095-20130114-AK_0027

ד"ר אוז וקמרון דיאז

'התכנית של ד"ר אוז' – ימי ראשון עד חמישי בשעה 17:15 – רק בערוץ הבריאות!
שידורים חוזרים במהלך סוף השבוע.
(אפיק 29 ב- yes וערוץ 39 ב- HOT)

עונה חדשה לתכנית של ד"ר אוז: הרופא האהוב ביותר בטלוויזיה – רק בערוץ הבריאות!
4.5 (90%) 2 votes

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים