הגדלת פין: שתלי סיליקון הם התקווה החדשה לגברים עם איבר מין קטן 4

הגדלת פין? יש דבר כזה: ד"ר ג'יימס אליסט, אורולוג ומנתח מבברלי הילס, פיתח טכניקה חדשה, לעיבוי ולהגדלת איבר המין הגברי בכחמישה ס"מ, באמצעות שימוש בשתל מיוחד העשוי מסיליקון רך.
השתל מגיע במידות לארג', אקסטרה-לארג' ואקסטרה-אקסטרה לארג' (בחירת השתל נבחרת, במידה רבה, בהתאמה לסוג העור של המטופל), והוא מוחדר מתחת לעור הפין, בהליך כירורגי שאורך כ- 45 דקות ועלותו כ- 13 אלף דולר.

4

גברים בעלי איבר מין קטן מדווחים, פעמים רבות, על תחושות של בושה ומבוכה, וכן אמונה כי הם פחות גבריים ואטרקטיביים בחיבור עם בנות המגדר השני. גם אם אין הם פחות אטרקטיביים בפועל, אין ספק שלתחושות שלהם יש השפעה גדולה ביותר, ולכן גודלו של איבר המין הגברי ממלא תפקיד מאוד משמעותי בתפיסה העצמית ובבטחון העצמי של הגבר, ובנכונות שלו לבוא במגע מיני עם נשים או להיחשף בסביבה גברית, כמו בשירותים ציבוריים, במלתחות וכדומה.
במקרי קיצון – פגיעה בבטחון העצמי ובתפיסה העצמית כתוצאה מאיבר מין קטן, עלולה להביא אפילו עד לבעיות נפשיות, כמו דכאון קליני, בעיות באינטימיות ואפילו מחשבות אובדניות.
1
ההליך הכירורגי-פלסטי שמציע ד"ר ג'יימס אליסט הוא מהפכני, מכיוון שהוא מבטיח הגדלה משמעותית של כ- 5 ס"מ לאיברי מין גבריים קטנים. במסגרת ההליך, כמוהו מבצע ד"ר אליסט שניים ביום, מוחדר שתל סיליקון רך מתחת לעור הפין, ומכסה את הפין לכל אורכו ב- 270 מעלות מהיקפו.
ד"ר אליסט רשם פטנט על המצאה זו כבר ב- 2002 והחל לבצע את ההשתלות בשנת 2004. בשנים שעברו מאז, עברו שתלי הסיליקון שלו שינויים בעיצוב, במבנה, בטכנולוגיה ואפילו בשיטה הכירורגית בה הם מוחדרים מתחת לעור הפין.
בשנים האחרונות, יצא שמו של ד"ר אליסט לפניו בכל רחבי העולם, וגברים ממדינות שונות מגיעים אליו כדי לעבור את ניתוח ההגדלה, ומסקרים שערך בקרב מאות מלקוחותיו, הוא מדווח כי ההליך הכירורגי הוביל לשיפור משמעותי בבטחון העצמי של הגברים.
Picture11

הגדלת פין: שתלי סיליקון הם התקווה החדשה לגברים עם איבר מין קטן
3.8 (76%) 5 votes

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים