שווה צפייה: פסטיבלים בעולם – סדרה חדשה רק בערוץ הטיולים! 0

קר מדי בשביל לצאת מהבית אבל קשה לכם לוותר על "חיידק הנדודים" שבכם? הנה הזדמנות לבקר בפסטיבלים המרתקים בעולם מהספה בסלון שלכם וליהנות משלל של הרפתקאות, נופים והצצות לתרבויות מסקרנות. הסדרה החדשה "פסטיבלים בעולם" (Fantastic Festivals of The World) מתעדת את הפסטיבלים הייחודיים והאקזוטים בעולם. בין האירועים ההמוניים שיזכו לתיעוד מקיף ונדיר:

פסטיבל "ראט יאטרה" המפורסם המוקדש לאל קרישנה ונחגג מדי שנה על ידי מאות אלפי מאמינים בהודו: האגדה מספרת שבזמן שקרישנה היה בשלטון הוא יצא מהעיר דווארקה והשתמש במרכבה מלווה בחמישה סוסים על מנת לצלוח את המסע המייגע, כאשר הגיע למעוז חפצו, זינקו עליו אלפי אנשים על מנת לקבל את ברכתו ולגעת במרכבה הקדושה. "ראט יאטרה" הוא בעצם מסע המרכבה (המילה "יאטרה" משמעותה "מסע" בהינדית). בפסטיבל אלפי המשתתפים אוחזים בפסלי קרישנה מהמקדשים על שמו ובונים מרכבה מלאכותית מעץ ומוליכים אותה בדרכים כאשר במהלך החגיגות מצטרפים למסע עוד ועוד אנשים בריקודים ובשירים, שמח!

הקרנבל המחשמל של איי הבתולה בארה"ב – תושבי האי ידועים כחובבי מסיבות. המבקרים בפסטיבל צפויים ליהנות ממוסיקה משובחת, ריקודי רחוב, אנשים מחופשים, אוכל טוב ובעיקר הרבה כיף. כמו כן הסדרה תאפשר הצצה גם לפסטיבלים פחות מוכרים כמו פסטיבל צועני נידח בדרום צרפת, חגיגות ריקודים טקסיים בפופאה גיניאה החדשה וריטואלים עתיקים ביפן.

ימי ראשון – חמישי בשעה 21:45 רק בערוץ הטיולים! אפיק 27 ב-yes וערוץ 40 ב-HOT

שווה צפייה: פסטיבלים בעולם – סדרה חדשה רק בערוץ הטיולים!
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים