אימון אישי: אירובי מדרגה וכל הטיפים להתמדה בפעילות גופנית לאורך זמן 0

שומרים על כושר עם FIT4 – פשוט להתאמן:
יש אנשים המכורים לפעילות הגופנית ולא יכולים להעביר יום אחד ללא אימון. מנגד, יש את אלו הרואים בפעילות גופנית מטלה ועונש, ומתאמנים רק כי צריך. אז איך בכל זאת לומדים לאהוב פעילות גופנית? קבלו את הטיפים המעולים של מאמנת הכושר שלנו, לירון שני בירן:

1. הבנה- נסו להבין למה אתם לא אוהבים פעילות גופנית (פחד, שעמום, קושי באימון, קושי להתחיל), מצאו את הפתרון (הציצו בסעיפים הבאים) ופיתחו דף חדש ביחסיכם עם פעילות גופנית.

2. התאמה- מציאת פעילות שמתאימה ומדברת אליכם. קיימים אינספור חוגים ותחומים, שבהם ניתן להתנסות עד שתמצאו את הפעילות שאתם הכי פחות סובלים בה, ואפילו נהנים ממנה.

3. התמדה- זהו מעגל שאינו נגמר…כשלא מתמידים, קשה לגוף באימונים, ואז מרגישים ייאוש וחוסר רצון להמשיך ולהתמיד. אבל רק כשמתמידים, מתחזקים, הפעילות נהיית קלה ומהנה יותר.

4. שותף או קבוצה- להתאמן עם חבר או להצטרף לקבוצה שכבר מחויבת לפעילות גופנית, ושתדחוף, תעודד ותמריץ אתכם אם לא תתמידו.

5. צעדים קטנים ואימונים קצרים- המטרה הראשונה היא לצאת מחוסר פעילות, ולא להיות איש הברזל, ולכן, התחילו באימונים קצרים, בתדירות קטנה. תמיד אפשר להעלות מינונים ולהשתפר.

6. עזרים- מוזיקה מקפיצה, אביזר ספורט חדש, סרטוני כושר חדשים, לפעמים אלו הדברים הקטנים אשר עושים את ההבדל ועוזרים הכי הרבה.

7. עזרה מקצועית- ניתן להיעזר במאמן כושר או במאמן אישי שייתן לכם את הדחיפה הראשונית לה אתם זקוקים כדי להתחיל להתאמן.

הצטרפו למאמנת הכושר לירון שני בירן לאימון עיצוב קצר על מדרגה, כי גם אתם יכולים ללמוד לאהוב פעילות גופנית.

אימון אישי: אירובי מדרגה וכל הטיפים להתמדה בפעילות גופנית לאורך זמן
2 (40%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים