מקרדשיאן ועד תשבי: סלבריטאיות כאייקוני כושר 1

אורח חיים בריא וספורטיבי גם באינסטגרם: איך הסלבריטאיות שומרות על כושר?

ליקי רוזנברג

בזמנים בהם חלון הראווה של חיינו מוצג ברשתות החברתיות ומתוכנן בקפידה על ידי כל אחת, בעיקר אלו שבאמתחתן חשבונות עם מיליוני עוקבים, ניהול אורח חיים ספורטיבי ובריא הוא דבר שכל אחת תרצה להבליט ולייחס לעצמה אל מול הצופים הרבים.

חלק מהסלבריטאיות הבינלאומיות החליטו לקחת מגמה זו צעד אחד קדימה, ולהפוך את עצמן לאיידול של כושר ואורח חיים בריא. קלואי קרדישיאן ביצעה מהפך והשילה מספר לא מבוטל של קילוגרמים ממשקלה. היא החליטה להעביר חוויה זאת גם לקהל הרחב על ידי תכנית טלוויזיה שמלווה אנשים בתהליך שינוי כללי שהם מבצעים לעצמם בתמיכתה הכוללת ליווי תזונאי ,אימוני כושר מפרכים ושיחות נפש אל מול המצלמה שגם כך מלווה את חייה של קרדשיאן בכל עת.

דוגמה נוספת וטובה היא גווינת’ פלטרו שהקימה אתר לייף סטייל המציג מוצרים שונים מכל העולם, עליהם היא ממליצה יחד עם בלוג תוכן מעודכן על ידה. פלטרו גם שותפה עסקית של טרייסי אנדרסן , מאמנת כושר מוכרת בעלת מספר בוטיקים של כושר בארה”ב ולונדון.

אחרונה חביבה היא קייט הדסון, שהפכה להיות מכורה לכושר, ומראה זאת למילוני עוקביה ברשתות החברתיות. הדסון הקימה אתר אופנת כושר ייחודי המלווה את הצרכנית בתהליך בחירת ביגוד אופנת הספורט שלה, שמתבצע בשלבי מחקר בתוך האתר בו כל אחת מציינת לאיזה צורך היא זקוקה לבגד (יוגה, חדר כושר, ריצה בפארק ועוד). בסוף התהליך הרוכשת גם יכולה להפוך להיות מנויה קבועה ולקבל פריט אופנה כל חודש בהתבסס למחקר והצרכים אותם ציינה בתהליך ההרשמה .

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites