שבוע של גודיז: המלצות לשבוע של ה-14.9 0

קומדיית הרפתקאות ישראלית שאסור להחמיץ, הספר שישאיר אתכן ערות ופינוקים במעדנייה הכי טובה בתל אביב. מערכת גודיז דואגת לכם להמלצות הכי שוות לשבוע הקרוב

 

מבצע ביצה

סרטו החדש של הבמאי אלון גור-אריה (המוסד הסגור) הוא קומדיית הרפתקאות לכל המשפחה. מה קורה כשביצת נשרים נדירה מועברת מהספארי ברמת גן לשמורת גמלא שברמת הגולן. העלילה מסתבכת כאשר זוג נוכלים מחליט לגנוב את הביצה כדי לנצח בתוכנית בישול מה שמתגלגל למרדף מוטרף ברחבי הארץ כדי להחזיר את הביצה והגוזל שבתוכה לחיק הוריו. בסוף זה תמיד אשמת תוכניות הבישול…

האהבה של גור אריה להומור סלפסטיק מטופש, בשילוב של כוכבי ילדים כמו דוד חיים וטל מוסרי – הופכים את הסרט למוצר שגם ילדים קטנים יחזיקו מעמד במשך כל 94 הדקות של הסרט.

 

ערות

23 נשים מקשת נרחבת של החברה הישראלית ישבו עם תמר מור סלע, כותבת הספר לשיחה על מין ומיניות נשית בהתבסס על חוויותיהן האמיתיות. זונה לשעבר, שחקנית מפורסמת, אישה חרדית – כולן ישראליות, כולן יוצרות פסיפס של מין ישראלי ומין נשי בפרט. מדובר בספר מסקרן, מרגש, מעורר מחשבה והזדהות. הספר גם מגיע בדיוק בזמן. ברשת ובטלוויזיה אפשר למצוא היום דיון נרחב יותר במיניות הנשית, במסרים הכפולים של החברה, בשאלות שעולות מהנושא ובסקרנות שהוא מעורר באופן טבעי.

תמר מור סלע, ידיעות ספרים. 68 שקלים

 

דליקטסן

לקראת החג, ישנן עשרות מעדניות שיציעו את מרכולתן השווה והמפנקת על מנת שאתם תעבדו פחות קשה בימים שלקראת ערב ראש השנה. אבל השווה שבהן וזו שתגרום לכל הדודות לצקצק בלשונן היא דליקטסן, השוכנת ביהודה הלוי בתל אביב. לצד הבנאליה הרגילה (אך עשויה היטב) של גפילטע וקרפלך, אפשר למצוא במעדיה את כל המוצרים המשלימים של שולחן החג: מפות וכלי אוכל, בקבוקי יין שונים, ירקות וסלטים מוכנים ואפילו רק את הרוטב. מתאים גם למי שסגר את הפינה לראש השנה ומחפש גודיז לפיקניקים ומתנות לאירוח.

דליקטסן. יהודה הלוי 79-81

דליקטסן. צילום: יח"צ

דליקטסן. צילום: יח"צ

דליקטסן. צילום: יח"צ

דליקטסן. צילום: יח"צ

שבוע של גודיז: המלצות לשבוע של ה-14.9
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים