מסר אישי מחולה טרשת נפוצה: בעזרתכם נוכל להגשים לאלפי חולים את החלום 0

"העוגן שלי" הוא סיפור של תקווה. סיפור על גבר צעיר שבגיל 36, בשיא חייו, רגע אחרי הולדת בנו הקטן אובחן כחולה בטרשת נפוצה. תוך חמש שנים מצבו הגופני התדרדר כל כך עד שהיום הוא מרותק לכיסא גלגלים.
קוראים לי אריה, ו"העוגן שלי" הוא הסיפור שלי.

טרשת נפוצה היא מחלה אוטואימונית המוגדרת כגורם הנכות הנוירולוגית הגדול ביותר בקרב צעירים. בימים אלו החל בבית החולים הדסה בירושלים ניסוי פורץ דרך ברמה העולמית, בהובלת פרופסור דמטריוס קרוסיס, שמטרתו למצוא מרפא למחלה הקשה. לניסוי אושרו 48 חולים ועלות כל מטופל כ- 50 אלף דולר.עד כה גוייסו 1.5 מיליון דולר, סכום המאפשר ל- 30 חולים לזכות בטיפול. לשמחתי אני אחד מהם.
מתוך מקום של תקווה ורצון לסייע לחולים הנוספים שממתינים להשתלב בניסוי, ולעוד רבים בעולם, החליטה אשתי האהובה, העוגן הפרטי שלי, לצאת בקמפיין לגיוס הכסף הדרוש להשלמת הניסוי.

חדורת רוח עשייה, היא קיבצה סביבה קבוצה גדולה ואיכותית של אנשי חזון, מהמובילים במשק הישראלי. את הקמפיין מוביל משרד הפרסום ראובני פרידן, ומשתתפים בו עשרות ידוענים, עם חשיפה טלוויזיונית ופעילות משמעותית ברשתות חברתיות ובאינטרנט.

אני פונה אליכם ומבקש לגייס גם אתכם למאמץ חשוב זה. כחלק מהקמפיין נמכרים מוצרים ושירותים שונים, באמצעות אתר גיוס הון מן ההמון, כשכל ההכנסות יועברו לקרן מחקרים לטרשת נפוצה. כל תרומה למהלך זה תתקבל באהבה ובתודה.
Ogen-Image (1)
לכל אחד מאיתנו יש חלום. אני חולם להרים את ילדיי וללכת שלוב ידיים עם אשתי. בעזרתכם אולי נוכל להגשים לאלפי חולים חלומות קטנים שכאלה…

תודה על תשומת הלב ועזרתכם הנדיבה!
בברכת בריאות טובה,
אריה

לתרומות:
משלוח צ׳ק לפקודת קו לחיים – טרשת נפוצה, גונן 15 פתח תקווה, 49170.
באמצעות הטלפון: 03-9533332
בהעברה בנקאית: בנק הפועלים, סניף 532, מס' חשבון 568257, ע"ש: קו לחיים-טרשת נפוצה.
בכרטיס אשראי: באתר העוגן שלי

תמונה מתוך אתר העוגן שלי

מסר אישי מחולה טרשת נפוצה: בעזרתכם נוכל להגשים לאלפי חולים את החלום
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים