מרתון תכניות חדשות בכיכובו של הסטון בלומנטל 0

השף הבריטי הנודע עם ארבע תכניות חדשות בערוץ האוכל

המטבח הבריטי של הסטון (Heston's Great British Foods)  
הגאון הקולינרי הסטון בלומנטל מטביע את חותמו האישי במנות הידועות ביותר של המטבח הבריטי, ביניהן: פיש אנד צ'יפס, ארוחות רוסטביף, פאי ופודינג. הוא חושף בפנינו עובדות היסטוריות מעניינות על מקורותיו של כל מאכל: מתי נוצר חטיף השוקולד הראשון? כיצד שימשו הפיש אנד צ'יפס להעלאת המורל בזמן המלחמה? מהו מילוי הפאי מוזר ביותר שהוגש אי פעם ועוד.
ימי ראשון – חמישי בשעה 17:00
עולמו של הסטון (Inside Heston's World)
הסטון בלומנטל מעתיק את המסעדה עטורת כוכבי המישלן "The Fat Duck" מאנגליה אל אוסטרליה. הסדרה עוקבת אחר המעבר המורכב ופתיחתה של המסעדה החדשה במלבורן, בהשקעה של מיליוני דולרים. המסע כולל אתגרים לוגיסטיים כגון: שליחתם מקצה אחד של העולם אל קצהו השני של 64,000 חלזונות (המרכיב הבסיסי לאחת ממנות הדגל של המסעדה "דייסת חלזונות"), 126 אייפודים, 300 גביעי שמפניה ותנור ואקום בשווי 20,000 דולר.
ימי ראשון – חמישי בשעה 17:00, החל מה – 22 בנובמבר

סעודת החלל של הסטון (Heston's Space Food)
הסטון בלומנטל נעתר לבקשתו של האסטרונאוט הבריטי טים פיק ומכין עבורו מנות מיוחדות למסעו לחלל. האתגר מוביל את הסטון למשימת מחקר בת שנתיים, במהלכן הוא עובד לצד סוכנויות חלל בניסיון לחולל מהפכה בתחום המוגבל למדי של תזונה בין כוכבית. הספיישל, המורכב משני חלקים, יעקוב אחריו בשעה שיתקין תפריט שלא מן העולם הזה, כזה שניתן יהיה לטעום באפס כבידה ושיזכיר לסועדים את ביתם הרחוק.
ימי שני ושלישי בשעה 17:00  ב-28 וב-29 בנובמבר 

המתכון הרומנטי של הסטון (Heston's Recipe For Romance) 
לרגל יום האהבה יוצא הסטון בלומנטל לחקור את הקשר ההדוק בין מזון לרומנטיקה. הוא חובר לצוות של מומחים מעולם המדע והפסיכולוגיה ויחד הם מנסים לפתח ארוחה בעלת סגולות רומנטיות פלאיות. חמישה זוגות, בשלבים שונים של זוגיות, יוזמנו לטעום מהארוחה הנסיונית ויעידו על תוצאותיה.
יום רביעי בשעה 17:00, ה-30 בנובמבר

כל הפרטים על המסעדות של הסטון בלומנטל

מסעדות האוכל המולקולרי הטובות בעולם

מרתון תכניות חדשות בכיכובו של הסטון בלומנטל
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים