שאני אתכופף?! imop הדור הבא של הספונג'ה 4

מאת: מערכת החיים הטובים

בדקנו את ה-imop, מכונה מקצועית לשטיפת רצפה, שבימים אלה עושה עליה לארץ מהולנד. התוצאות מרשימות, אבל האם היא מתאימה לכל אחד? תלוי בפלוס בחשבון הבנק שלכם.

המכונה, הרשומה כפטנט עולמי, מבטיחה לשנות לחלוטין את חווית הניקיון הביתי ברמת היכולות, הביצועים והקונספט. במקום לטאטא, לאסוף, למלא דלי, לסחוט סמרטוט, להחליף דלי שמימיו השחירו, לעבור עם סמרטוט יבש, לכלוא את בני הבית בחדר אחר שלא יעשו סימנים, לחטוף כאב גב, ובסופו של דבר לא להרגיש שהבית באמת מבריק–  תוכלו לרכוש את מכונת ה- imop  שתעשה הכול בשבילכם.

הפרקטיקה

ה- imop מקרצפת את הרצפה בעזרת מערכת מברשות (וכשאנחנו אומרים "מקרצפת" אנחנו ממש מתייחסים לרווחים שבין הרצפות, לא האמנו לכמות הלכלוך שיצאה משם), שואבת את הלכלוך מהמרצפות, שוטפת ומייבשת – וכל זה בפעולה אחת, מבלי להותיר סימנים. הפעלת המכונה פשוטה יחסית; הפעולה נעשית בעמידה כשהמכשיר הולך לפנייך, ללא צורך להתכופף (כמו שואב אבק עומד). היא מתמרנת על הרצפה, משנה כיוונים ופניות ביעילות רבה ונכנסת לכל מקום כולל פינות ופאנלים.  בנוסף היא גם ידידותית לסביבה בגלל היותה חסכונית במים ובחומרי ניקוי. יתרון משמעותי נוסף הוא ביכולתה להתאים לסוגי רצפות שונים כמו פרקט, רצפות עם פוגות, שיש ואבן.

מחיר

20,000 ₪ ללא מע"מ, ניתן להשיג אצל המייבא, חברת "שקד את סלום בע"מ".

אז למה המכשיר קיבל 3.5 נקודות במדד גודיז':

אמנם התאהבנו מחדש בדירה לאחר הניקיון, אבל כנראה שאם נרכוש את המוצר לא ישאר לנו כסף לשכר דירה… במחיר הזה ציפינו שהמכונה לפחות גם תשאב אבק מהשטיחים, אך היא מיועדת אך רק לניקוי רצפות. מעבר לכך, למרות נוחות השימוש, המכונה אינה קלה מבחינת משקל ומצריכה פתרון אחסון כי אינה נכנסת לנישות קטנות אליהן נכנסים המטאטא והמגב בקלות.

לסיכום: מדובר במותרות לאוהבי החיים הטובים שיכולים להרשות לעצמם ולבתי עסק ופחות לאדם הפשוט שכנראה יצטרך להמשיך ולטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח.

בדקנו עבורכם עוד מוצרים

שאני אתכופף?! imop הדור הבא של הספונג'ה
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים