שווים צפיה: תכניות חדשות בערוצי האוכל והטיולים 1

 מקבלים את שנת 2016 עם מגוון תוכניות חדשות שיפתחו לכם את השנה כמו שצריך ויהוו תירוץ מצוין להישאר בבית בימים הקרים והגשומים!

אז מה מצפה לכם?

"לנצח את בובי פליי" (Beat Bobby Flay)

השף הפופולארי והאהוב, בובי פליי ("עושים בראנץ' עם בובי פליי", "על האש עם בובי פליי", "הבשלנים הגרועים באמריקה") , חוזר לערוץ האוכל עם תכנית ריאליטי חדשה.

פליי, שכבר מוכר לצופים כשף מוכשר וכשופט קשוח, משלב הפעם בין שני הכישורים הללו בתכנית אחת.

בכל פרק יתחרו שני שפים באתגר של הכנת מנה המבוססת על מרכיב מרכזי שייבחר ע"י בובי פליי, כשהשף הזוכה יעלה לשלב הבא בתחרות ויתמודד באתגר מול בובי פליי, בכבודו ובעצמו.

בגלל שרצו לייצר "פור" מסויים לטובת המתמודדים שיתחרו בפליי ולתת להם יתרון, החליטו להוסיף טוויסט קטן לעלילה: לפני שהמתחרה ממשיך בסיבוב מול פליי,  הוא מכין את המנה שלו וכשבובי נחשף אליה בתחילת הסיבוב, עליו לייצר מיד את הגרסה שלו לאותה המנה.

איך מוודאים שהתחרות תהיה הוגנת? החלטת השופטים מתקבלת על בסיס טעימה עיוורת כמובן. בין השופטים : סאני אנדרסון, אן בורל וג'יאדה דה לורנטיס.

החל מה – 14.1 – ימי חמישי ב – 19:00 , רק בערוץ האוכל! אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT

bobby flay 1

הקאריביים עם סיימון ריב /Caribbean With Simon Reeves

העיתונאי, ההרפתקן ומגיש הטלוויזיה סיימון ריב (הזכור לצופי הערוץ מהסדרות "חוג הסרטן", "חופשה באזורי סכנה", "קובה ברגע האחרון" ועוד) חושף את נופיו המרהיבים של הים הקאריבי, על אייו הקסומים וחופיו הציוריים. מסעותיו ייקחו אותנו אל המקומות המסוכנים בעולם ואל פינות חמד פראיות שכף רגלו של האדם המתורבת ממעטת לדרוך בהם.

הסדרה החדשה תעלה במסגרת רצועת תכניות מיוחדת המוקדשת לריב. בין התכניות שתשודרנה: "עולים לרגל עם סיימון ריב", "הנהרות הקדושים עם סיימון ריב" ועוד.

ב – 15.1 , יום שישי ב – 18:00 רק בערוץ הטיולים! אפיק 27 ב-yes וערוץ 40 ב-HOT

Picture Shows: Simon Reeve at Bavaro Beach, Dominican Republic

"קרב סכינים לילי"  Late Night Chef Fight 

ריאליטי קרבות אוכל. קרבות האוכל הסודיים עוזבים את המחתרת של לאס וגאס ועוברים לקדמת המסך. מדי פרק; עם תום עבודתם במטבחי העלית של מסעדותיהם, יוצאים שני שפים מנוסים להתחרות זה בזה בתנאי הגרילה של משאיות אוכל פשוטות. המתמודדים יוצאים מהשטח הטבעי שלהם, אליו התרגלו, מוותרים על עזרת הצוותים שלהם , על מטבח מפואר ועל כלי מטבח משוכללים ויוצאים לקרב. על המתמודדים יהיה להתמודד עם מגבלות זמן נוקשות, ציוד בסיסי וסביבת עבודה לא מוכרת. בסופו של כל פרק רק שף אחד יזכה בתואר הכבוד ויוכיח כי ביכולתו לשרוד מחוץ לאיזור הנוחות הטבעי שלו.  מה ההימור שלכם? האם הכישרון שלהם יעזור להם גם בתנאים ובמגבלות האלה או שמיומנות במטבח נשענת בעיקר על נוחות ועבודת צוות טובה?

החל מה – 10.1 – ימי ראשון ב – 19:00 , רק בערוץ האוכל! אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT

latr food fight 2

לחץ אוויר Air Pressure

אינדונזיה נמנית על אחד מאזורי התעופה המרוחקים והמסוכנים בעולם. הסדרה עוקבת אחר הקריירה האינטנסיבית ורוויית הסיכונים של טייסי חברת התעופה האינדונזית Susi Air. עבור מרבית הטייסים הצעירים זו הדרך היחידה לצבור שעות טיסה הכרחיות, שיבטיחו קבלת משרה בחברת תעופה מסחרית.

החל מה- 10.1 , ימי ראשון – חמישי ב – 18:00 רק בערוץ הטיולים! אפיק 27 ב-yes וערוץ 40 ב-HOT

Air Pressure

סיר לחץ  Pressure Cooker   

שעשועון קולינארי בו יתחרו מדי פרק שלושה צוותים בעיר אחרת בארה"ב. כל צוות יורכב משף מקצועי שאליו יצוותו בשלנים בעלי ניסיון מועט או אפסי. לקבוצות זמן מוגבל להכנת מנות, תקציב דל, מפה וסמארטפון ללא גישה לאינטרנט. במסגרת הנוקשה הזו ייאלצו הקבוצות ליצור מנות מנצחות תוך שימוש בחומרי גלם מקומיים של הערים והמטבחים השונים ברחבי ארה"ב.

החל מה – 12.1 – ימי שלישי ב – 19:00 , רק בערוץ האוכל! אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT

pressure cooker

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites