על מלון אקולוגי שמעתם? מצאנו לכם את גן העדן לחופשות

חן עמר I לאינסטגרם של חן

על קצה אחד ההרים הגבוהים ביותר במעמקי הג'ונגל הפראי בקוסטה ריקה, באזור אוויטה בדרום המדינה המדהימה הזאת, ניצב לו בית המלון האקולוגי "KURA". טיסת פנים קצרצרה משדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה לוקחת אותנו לעיירה קטנה כשעת נסיעה מהמלון במעמקי הג'ונגל. נסיעה שהיא חוויה בפני עצמה כולל נוף מטריף מהטיסה במטוס הקטנטן, שלרגעים חשבתי שאמצא את עצמי צונח איתו.

4

אחרי עליה של 25 דקות לפסגת ההר הגענו אל "גן העדן", כך האורחים מתארים אותו בפורומים הבינלאומיים. לא סתם הוא נבחר מידי שנה לאחד המלונות היפים בעולם, אחד המלונות במצב התפוסה הגבוה ביותר למרות מחירו הגבוה ללילה. המלון מציע לאורחיו חוויה אקולוגית יוקרתית מדהימה. האם זה אפשרי? בהחלט. החשמל במקום מופעל על ידי אנרגיה סולרית ללא שימוש בקווי חשמל המפריעים לקו הנוף האין סופי לעבר החופים הארוכים. המטבח הקולינרי מורכב מחומרי גלם טריים בלבד המובאים מידי יום מהכפרים, גינת ירק הנמצאת באזור המלון משמשת למטעמי המלון מדי יום בארוחות הבוקר, צהריים והערב המופלאות, הווילות מצויידות במיטב הלאקשארי שיש לעולם התיירות להציע.

2

כל וילה ממוקמת כך שאפשר להתבודד בפרטיות מוחלטת. הווילה מוקפת זכוכיות המאפשרות מרחב ראייה מושלם לאזור חיות הג'ונגל שבאות לבקר מידי פעם גם כשתשכבו במיטה או תתקלחו.

אחת מגולות הכותרת של המקום היא הבריכה המרובעת בחוץ. מדובר בבריכת אינסוף (אינפיניטי),  כשהשוחה בה יכול ליהנות מקו החוף מרחוב שמשלים את הנוף האווירי. המלון מציע חוויה אישית של סדנאות בישול אורגני יחד עם השף, הכנת לחמי בננה מיוחדים המוגשים מידי בוקר ובוקר. בקיצור- מדובר בשלמות מהטבע. לא רצינו לחזור הביתה.

 

>>לכל הפרקים של על הסט עם נועה תשבי

המלון היפה בעולם: גן עדן בקוסטה ריקה
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים