סקסי מדי: קמפיין ההלבשה התחתונה במידות גדולות שנפסל לשידור 0

בימים בהם נידונה שוב ושוב סוגיית דימוי הגוף הנשי האידיאלי, המקובל בתקשורת ובעולם הפירסום, ומציג רזון, קיצוני לפעמים, וכיצד המודל הנשי הזה משפיע על תפיסת העצמי ודימוי הגוף של נערות ונשים צעירות, ועל הנטיה שלהן לפתח הפרעות אכילה, יצר מותג ההלבשה התחתונה למידות גדולות, Lane Bryant, פרסומת שנפסלה לשידור בארה"ב, בטענה שהיא "סקסית מדי".
Picture5
בסרטון שנקרא "הגוף שלי", מככבות דוגמניות מלאות, כולל הדוגמנית אשלי גרהאם, שכיכבה כבר גם על שער מגזין בגדי הים היוקרתי, ה"ספורטס אילוסטרייטד".
Picture3יצרני הפירסומת מתארים אותה כ- 30 שניות של העצמה נשית וחגיגת הגוף הנשי, על כל גדליו וצבעיו, ומבלי להתנצל אפילו לרגע על כל קילוגרם וקילוגרם. במהלך הפרסומת, מציגות הדוגמניות את יתרונותיו וחוזקותיו של הגוף הנשי, כמו סקסאפיל, חוזק והיכולת להניק.
Picture4
תכני הפרסומת נפסלו לשידור טלוויזיוני ברשתות השידור המרכזיות בארה"ב, ה- NBC וה- ABC, בטענה שהם סקסיים מדי.
Picture6
פסילת הפרסומת עוררה סערה גדולה, בטענה כי מדובר באפליה כלפי נשים במידות גדולות יותר מסטנדרט הרזון השולט בעולם הפירסום, וכי לו היו מציגות דוגמניות רזות את אותה הפרסומת בדיוק – היא היתה עוברת את מגבלות הצנזורה ללא בעיה.

Picture7

אשלי גראהם, מתוך הפרסומת השנויה במחלוקת…

עבור אשלי גראהם זו אינה הפעם הראשונה שהיא עומדת במרכז דיון ציבורי כזה. לפני מספר שנים נפסלה פרסומת נוספת שלה, לאותו מותג הלבשה תחתונה, מאותם טיעונים בדיוק.

סקסי מדי: קמפיין ההלבשה התחתונה במידות גדולות שנפסל לשידור
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים