שאיבת שומן ומיצוק עור מדולל בניתוח אחד 2

טיפול פורץ דרך מטפל בשתי בעיות במקביל וחוסך טיפולים בדיעבד. היכונו לקבל הרמוניה בגופכם

ד"ר אייל שפירא, מומחה לכירורגיה פלסטית ומייסד מרפאות אלה, מציג שימוש בטכניקת לייזר חדשנית המאפשרת לשאוב שומן תת-עורי מאיזורים שונים בגוף, ובמקביל למצק עור מדולדל ורפוי. על ידי שימוש בלייזר עוזר לפרק את רקמת השומן טוב יותר ובמקביל מחמם את הרקמות, כתוצאה מכך הקולגן, החלבון השכיח ביותר באדם ובבע"ח רבים, מתכווץ ברקמת העור, מה שמאפשר לקבל תוצאה טובה יותר עם סיכוי וסיכון מופחת לעור מדולדל ורפוי.

 

איך מתבצע התהליך?

בהיערכות לניתוח מסמנים את אזורי השאיבה ואת האזורים בהם אנו לא רוצים לגעת, הסימון מתבצע כאשר המטופל/ת עומד על שתי רגליו, זאת מכיוון שהניתוח מתבצע בשכיבה והאנטומיה משתנה.

בזמן הניתוח נעשים חתכים קטנים בסמיכות לאזור שאנו רוצים לרוקן משומן. דרך החתכים מזליפים נוזל לשכבת השומן כהכנה לקראת השאיבה ודרך החתך מחדירים צינורית אשר בקצהה סכין ולקצה השני מחוברת משאבה, בתוך הצינורית מושחל סיב אופטי ש"יורה" את קרן הלייזר על הרקמות מבפנים בזמן השאיבה.

איך זה עובד?

כאשר מעבירים את הצינורית תחת העור בתוך רקמת השומן הלייזר מפרק את הרקמה, הסכין חותכת בה בו-זמנית ומשאבה מסלקת את השומן העודף למיכל חיצוני. במקביל הלייזר מחמם את הרקמה וגורם לכיווץ ומיצוק של הרקמות בכלל ורקמת העור בפרט. הלייזר מחמם את הרקמות, העור והחלבון מתחמם ומתכווץ. בנוסף עם החלמת הפצע נוצר באזור השאיבה קולגן חדש אשר ממצק את הרקמות ואת רקמת העור בפרט, כך שעל ידי טיפול זה מקבלים אפקט כפול של כיווץ ומיצוק העור.

 

למי מתאים הטיפול?

חשוב להדגיש שניתוח שאיבת שומן מסוג זה הוא אינו ניתוח שמטרתו היא ירידה במשקל, אלא לתת פתרון למשקל תקין ואורח חיים בריא. הניתוח בא לתת מענה לכל מי שרוצה להיפטר משומן תת-עורי עודף במקום ספציפי כגון: בטן, ירך חיצוני או פנימי, בירכיים מותניים, גב, סנטר ועוד. למעשה מדובר על פיסול ושיפור הטופוגרפיה של אזור ספציפי, על-מנת שיהיה הרמוני עם האזורים סביבו.

יתרון נוסף בשימוש בטכנולוגיה זו היא האפשרות להשתמש בשומן שנשאב לצורך השתלה חזרה לגוף המטופל/ת לצורך השלמת נפחים במקומות שונים כגון חזה, ישבן ועוד.

 

רק בריאות עם ד"ר אסנת וולפיש – עמוד התכנית

 

אל תיקשרו לשומנים שלכם! הקשיבו לשיר הממיס 

שאיבת שומן ומיצוק עור מדולל בניתוח אחד
5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים