לכבוד יום העצמאות הצרכנית עושה על האש ובודקת מנגל פחמים ללא עשן 1

LOTUS GRILL מבית 'אלקטרו גל' הוא גריל הפחמים הראשון בעולם ללא עשן ומתאים לשימוש בתוך הבית, במשרד, במרפסת, בסירה, בקמפינג, בפארק ובכל מקום שעולה על דעתכם. הגריל נדלק תוך 3 שניות, צליית המזון נעשית תוך דקות, ניתן לשלוט על דרגות החום והוא בטיחותי ונוח להפעלה ולניקוי.

Picture2
אז איך זה עובד? ה- LOTUS GRILL מבוסס על פטנט גרמני ייחודי, הכולל מערכת אוורור הפועלת באמצעות סוללות ודוחפת את האוויר ישירות למיכל הפחם, במטרה לשמור ולווסת את החום תוך מניעת עשן בעת הצליה. בנוסף, מעל מיכל הפחמים מוצבת פלטה שטוחה המונעת מהשומן הניגר מהבשר לטפטף על הפחמים, ובכך נמנע עשן מיותר, אך נותרים במלואם הארומה והטעמים של גריל פחמים רגיל.

Picture3
הלוטוס גריל משתמש ב- 10 אחוז בלבד מכמות הפחם הנדרשת בגרילרים אחרים, וכך מונע עשן, לכלוך ונזקים סביבתיים אחרים. הפחם נדלק בקלות ובמהירות תוך שניות באמצעות ג׳ל הדלקה על בסיס אלכוהול ידידותי לסביבה, אשר מתאדה תוך מספר שניות מזמן ההדלקה. הג'ל עשוי מאלכוהול שאינו מזיק לבריאות, אינו משפיע על איכות הטעם "הגרילי" של הבשר, ואינו מפריש דלקים או חומרים כימיים אחרים, בדומה לחומרי הבערה בהם משתמשים בגרילים הסטנדרטיים. הרשת העליונה של ה- LOTUS GRILL עשויה מתכת דקה וייחודית, המבטיחה שהבשר לא ידבק והשומן לא יטפטף על הפחמים. כל החלקים נשלפים בקלות, עשויים מפלדת אלחלד, וניתנים לשטיפה במים פושרים וסבון או במדיח הכלים.

Picture4
ברמת הבטיחות, הפחם נשרף בתוך מיכל ייעודי סגור ואינו יכול ליפול גם אם הגריל עצמו נופל או מתהפך. ניתן להזיז את הגריל במהלך השימוש ממקום למקום, היות והמעטפת החיצונית עשויה משכבה כפולה ומבודדת של חומרים איכותיים ביותר שאינם מאפשרים לה להתחמם.
נתנו את הגריל לזוג נסיינים צעירים הידועים בחיבתם לבשר, אבל כמו רובנו מתעצלים להרחיק עד לפארק כדי לעשות על האש. מבחינתם גריל על מרפסת דירתם השכורה הוא פתרון מושלם.
השניים מדווחים על שביעות רצון מהגריל שקיבלו: הוא קל ונוח להפעלה, נדלק במהירות, ללא עשן, הבשר יצא טעים, ובונוס נוסף – העיצוב שלו יפה והצבעים עליזים. כמו כן, הבית לא הסריח והשכנים לא התלוננו.
גודלו של הגריל מתאים לארוחה של 2-4 אנשים (אי אפשר לשים עליו יותר מ-4 סטקים במקביל), כך שהוא פחות מתאים למשפחות גדולות או לאלו שאוהבים את החבר'ה סביב המנגל.
הם מוסיפים, שלמרות שהסטייק יצא טעים, היה חסר להם הטעם המעושן שהם מקבלים מגריל רגיל.

Picture5
לסיכום: הגריל ללא עשן מקבל 4.5 נקודות מתוך 5 במדד גודיז. הוא מקיים מה שהבטיח, אבל מתאים בעיקר לאירוח מצומצם, פחות לחווייה הישראלית כל כך של מנגל מרובה משתתפים.
מחיר לצרכן: 999 ₪ כולל חבילת פחמים וג'ל הדלקה מתנה.
ניתן לרכוש: באלקטרוגל *3134. הגריל מגיע בתוך תיק בד נוח לנשיאה + חוברת הדרכה.

לכבוד יום העצמאות הצרכנית עושה על האש ובודקת מנגל פחמים ללא עשן
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים