מאת: רענן בן בסט
מנכ"ל החברה הגיאוגרפית

 

 

מרקש היא אחת הערים המרתקות והצבעוניות שיש ובתקופת החורף שלנו היא נעימה עד מאוד.  אתם יכולים להגיע למרקש ולקבוע בה את בסיס הטיולים היומיים שלכם. מבחינתי זה טיול בסיפור אלף לילה ולילה.

הכיכר המרכזית ג'מא אל פנע, היא אחת מהככרות המדהימות ביותר בעולם. לקראת ערב מגיעים כול אנשי מרקש ופותחים מעין מופע קסמים של להטוטנים, זמרים, מספרי סיפורים וכמובן דוכני מזון צבעוניים ומגוונים.

במהלך היום העיר מציעה מגוון אתרים מעניינם כמו הרובע היהודי "המלאח", המסגדים שליד הכיכר אבל אין ספק שהכיף הגדול הוא השוטטות בשוק המופלא של העיר העתיקה. שם אפשר להאבד בסמטאות ימים שלמים ולהינות מריחות התבלינים, מהבדים הצבעוניים וגם להתאמן על יכולות המיקוח.

אימליל, הרי האטלס, מרוקו

אימליל, הרי האטלס, מרוקו

מלבד הביקור בעיר, אפשר לצאת למספר טיולים חד יומים. כמו טיול לאזור אימליל בהרי האטלס. זוהי עיירה מדהימה שיושבת בלב הרי האטלס ומציעה טיול הליכה מקסים בעמק בדרך נכנסים לכפרים ברברים מופלאים. עוד יום טיול שווה יכול להיות ביקור בעיירת החוף המפורסמת אסוואירה. שם תוכלו להרגע מהאווירה העירונית של מרקש. העיר מציעה רצועות חוף מדהימות שווה תמיד לשבת במסעדות הדייגים בנמל שם הסחורה הכי טרייה מגיעה לצלחת.

בקיצור, מרוקו תתן לכם תחושה של טיול בעולם אחר לחלוטין ולכן לטעמי הנופש יהיה מושלם וכול זאת במרחק יחסית קצר ובתקופת החורף, טיול מומלץ עד מאד, תהנו!

מרקש אקספרס – טיול חמים במרוקו
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים