לא תאמינו איך הם נראים היום: שביעיית מקויי חוגגת סיום תיכון 5

הזוג בובי וקני מקויי מקרלייל, איווה, הפכו ב- 19 בנובמבר 1997 למוקד תשומת הלב של העולם כולו כשבובי, האם, הולידה 7 תינוקות בריאים. למעשה, היתה זו השביעיה הראשונה ששרדה בעולם.
הם נולדו תשעה שבועות לפני הזמן, ארבעה בנים ושלוש בנות. אחותם הגדולה, מארי מיקיילה נולדה שנה לפניהם, בינואר 1996.

chart

אלכסיס נולדה עם שיתוק מוחין שפגע ביכולת הדיבור ובמיומנויות הקוגניטיביות שלה. היא צריכה להשתמש בהליכון כדי להגיע ממקום למקום. היו לה קשיי בליעה עקב ריפולוקס במשך שנים רבות, אך היא כבר לא משתמשת בצינורית האכלה.
נטלי: עקב ריפולוקס חמור, היתה מוזנת דרך צינורית במשך ארבע השנים הראשונות של חייה.
נתן: סובל מקשיי דיבור עקב שיתוק המוחין שלו. הוא השתמש בהליכון, אבל עבר ניתוח בעמוד השדרה בנובמבר 2005, על מנת לשפר את יכולות ההליכה שלו.

mccaughey4

מתוך: youtube/ABC News

בובי עברה טיפולים הורמונליים להשראת ביוץ ונכנסה להריון כשהיא נושאת ברחמה שבעה עוברים. הרופאים המליצו להם לבצע דילול אך הזוג סירב מסיבות דתיות.

הלידה משכה תשומת לב תקשורתית משמעותית, חיובית ושלילית כאחד. "בהתחלה, על כל עשרה מכתבי איחולים שקיבלנו, היה אחד שהאשים אותנו בניצול ילדים, אנוכיות ובבזבוז משאבי העולם על משפחה גדולה כזו", אמרה בובי בראיון מ- 2007. "השכנים שלנו לא לטשו עיניים. כאן בקרלייל נתנו לנו פרטיות. אבל היו זרים גמורים שהתדפקו על הדלת האחורית שלנו ושאלו אם הם יכולים להחזיק תינוק".

המקויי'ס קיבלו תרומות נדיבות, שעזרו להם לגדל את הילדים, לרבות: בית של 511 מ"ר, טנדר, מטפלת, בגדים, חיתולים בשנים הראשונות ומדינת איווה הציעה להם מלגות מלאות לקולג' בסיום התיכון. הנשיא המכהן באותו הזמן, ביל קלינטון, אף התקשר באופן אישי לבני הזוג לאחל להם מזל טוב.

mccaughey6

מתוך: youtube/ABC News

בחודשים הראשונים לחייהם, השביעייה שתו 42 בקבוקים ביום ו- 52 חיתולים הוחלפו. כיום, המשפחה מוציאה כ- 300 $ לחודש על מצרכי מזון. הזוג וילדיהם מתגוררים באותו הבית שנתרם להם לאחר הלידה וממשיכים להשתמש באותו ואן.

בני הזוג עדיין מתראיינים מדי פעם באירועים וממשיכים להתנגד להפחתת עוברים. בובי צוטטה כאומרת "בואו לבית שלנו ותגידו לי איזה ארבעה מתוכם הייתי צריכה להוריד!".

השביעייה סיימו תיכון במאי השנה ועל פי הדיווחים חלקם הולכים לקחת את המלגה שהציעו להם בעוד שברנדון עומד להתגייס לצבא ארה"ב.

מתוך: youtube/TODAY

מתוך: youtube/TODAY

התמונה הראשית מתוך: youtube/OWN TV

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites