טלטאביז, מאחוריך: הטרנד הגברי המוזר 0

הבדיחה האופנתית האחרונה שכובשת את האינטרנט – למרות שהיא לגמרי רצינית – היא הקיקסטארטר שמנסה לגייס כסף לאחד הפריטים המכוערים שנתקלנו בו, הרומפר לגבר. רומפר הוא אוברול בד קצר, ובעוד יש בשוק המון גרסאות נשיות מחמיאות, הגרסה הגברית בעיקר גורמת להרמת גבה ואפילו אוזכרה ב״סאטרדיי נייט לייב״. לא בקטע טוב. גם אם נשים בצד את העובדה שלא מדובר בפריט מחמיא במיוחד, הוא בעיקר לא נוח ומקשה על ההליכה לשירותים – למה להעביר גם גברים את הסבל הזה?

דבר אחד נחמד יצא מהקמפיין – הוא גרם לנו להיזכר בעוד טרנדים מחרידים של אופנת גברים. הנה כמה שמומלץ לזרוק ומהר.

מכנסי ¾

היום אפשר לראות אותם עדיין פה ושם ברחוב הישראלי על גברים שמצוותים אותם לחולצות סוף מסלול, אבל מכנסי השלושת רבעי הם ללא ספק האורך הכי לא מחמיא לגברים. הוא לא פה ולא שם, ולרוב המכנסיים האלה גם מגיעים בגזרה משונה והכי גרוע – עם כיסי צד.

אופנת גברים לקיץ

מכנסי היפ הופ. תמונה: יח"צ

 

חולצות כדורגל

מפתיע שכשמדובר בחולצות כדורגל, לפתע גברים מוכנים ללבוש כל צבע, כולל אלה שלא היו מתקרבים אליהם בחיים אם היה מדובר בכל פריט לבוש אחר. חולצות הכדורגל לרוב צמודות מדי, עשויות מבדים לא איכותיים ולא מחמיאים ומכילות יותר מדי אלמנטים.

חולצות של נבחרות כדורגל

חולצת כדורגל. צילום: יח"צ

 

ג׳ינס תלוי מתחת לקו החגורה

לא. אנחנו לא בניינטיז יותר, ולמרות שהעשור מתקמבק בעולם האופנה, את המכנסיים הרחבים שתלויים נמוך ומתחתם מבצבצים תחתוני בוקסר משובצים רחבים עדיף שנשאיר מאחורינו. מהביקורים שלהם בסיוטים קצת יותר קשה להימנע.

 

תכשיטים מהמזרח הרחוק/הטיילת באילת

צדפות, חרוזים, חוטי רקמה למיניהם – כל אלה יכולים לגרום לגברים לחוש כאנשי העולם הגדול, אבל במהלך השנים התכשיטים האלה הפכו לסממן מובהק של דושבגים. אולי זה לא הוגן, אולי אתם סתם רוחניים, חסרי טעם אופנתי או נאחזים בזכרונות מהטיול המזרח, אבל הגיע הזמן לשים את הצמיד הזה במגירה.

 

טלטאביז, מאחוריך: הטרנד הגברי המוזר
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים