לקראת העונה החמה: סטלה מקרטני משיקה קולקציית משקפיים חדשה לילדות 0

מעצבת העל הבריטית סטלה מקרטני (Stella McCartney) משיקה לקיץ 2016 קולקציית עילית של משקפי שמש וראיה לילדות בשם Mini Me ומתכתבת עם ספינת הדגל ומה שהפך לחותם המותג: התיק FELA BELLA.      תיק ה- FELA BELLA נרשם כפטנט מסחרי של סטלה מקרטני, והוא מאופיין בשילוב שרשרת מתכתית במראה מחוספס. שרשרת זו משתלבת במסגרות המשקפיים בדרכים שונות ומגוונות כמאפיין מרכזי בקולקציה.

16SK000104-2 סטלה מקרטני לילדות מחיר 500 שח צילום אלעד פסח

צילום: אלעד פסח

בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא מסגרות חתוליות מודגשות, לצד מודלים מרובעים קלאסיים, המעוטרים באלמנט השרשרת וכולל בין היתר משקפיים בצבעוניות של ורוד, כחול, ירוק מנטה וניוד ועוד.

545001104-2 סטלה מקרטני לילדות מחיר 500 שח צילום אלעד פסח

צילום: אלעד פסח

קולקציית משקפי הראיה של סטלה מקרטני לילדות מתאפיינת אף היא בשילובים של השרשרת המוכרת ובשני אלמנטים עשויים מתכת בפרונט, אשר מהווים בעצם את מחצית חוליית השרשרת. כמו כן ניתן למצוא בקולקצייה צבעים מנומרים הייחודיים לקולקציה זו בלבד, ושילובי צבעים וצורות גיאומטריות.

16SK000103-1 סטלה מקרטני לילדות מחיר 500 שח צילום אלעד פסח

צילום: אלעד פסח

בית האופנה Stella McCartney יוסד בשנת 2001 על ידי הבריטית סטלה מקרטני ביתם של ה"חיפושית" פול מקרטני ורעייתו צלמת הטבע, לינדה. המותג נמכר ב- 15 מדינות ברחבי העולם, משווק ב- 4500 חנויות ונחשב למותג יוקרה בעל אמירה אישית.

מחירי הקולקציה: משקפי שמש וראיה לילדות: 500 ₪.

להשיג בחנויות האופטיקה המובחרות

לקראת העונה החמה: סטלה מקרטני משיקה קולקציית משקפיים חדשה לילדות
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים