מאת: אופיר שורקין
מנכ"ל ADVENTOURS | טיולים חובקי עולם

הגולש טל מהרצליה שואל: אנחנו משפחה בת ארבע נפשות ומאוד רוצים לנסוע ולחיות בחווה אורגנית לתקופת הקיץ , יש המלצות?

הי טל, תודה שפנית אלי.

תמיד כיף לי לשמוע על משפחות שעושות עם הילדים שלהם דברים לא שגרתיים. לחיות בחווה אורגנית זו בהחלט חוויה כיפית וחינוכית שכולם מרוויחים ממנה.  shutterstock_191748125

יש אינספור חוות אורגניות סביב אגן הים התיכון אבל בא לי לשלוח אתכם רחוק אל צידו השני של הכדור, עכשיו אתם בטח סקרנים והילדים יושבים מרותקים למסך אז ארגיע אתכם ואומר שהיעד שבחרתי עבורכם הוא קוסטה ריקה, באיזור סאן חוזה ישנה חווה אורגנית מדהימה שנקראת לה "אספרנזה" והיא משלבת עבודה בחווה, מגורים ושיעורי ספרדית.
המקום בעצם מציע שילוב של חיים אורגניים ,תרבות המקום והמקומיים, ולימוד השפה, שהוא ערך מוסף אדיר מבחינתי, במיוחד שהספרדית היא שפה קלה וקליטה, ואחרי שבועיים אפשר כבר לקשקש באופן שיבינו אתכם.

בחווה תוכלו למצוא גידולים  חקלאיים, בקר תרנגולות, הפקת גז מהגללים של הפרות ועוד ועוד… הדבר שאני הכי אוהב במיקום הוא האופציות לטיולי יום או יומיים מהאזור, החל מביקור בהר הגעש פואז ובמטעי הקפה ועד לשמורת הטבע והחופים המדהימים של מנואל אנטוניו, כחובבי טבע תוכלו לראות שם אינספור בעלי חיים, החל מדביבונים וכלה בצפרדעים בצבעים שונים ומשונים, תנינים ועופות מרהיבים.

חשוב לציין שהקיץ שלנו הוא לא העונה האידיאלית לנסיעה לקוסטה ריקה' אבל אני חושב שההרגשה במקום שכזה תהיה הרבה יותר עוצמתית מאשר חווה אורגנית בגרמניה או ספרד ותחושת "עובדי האדמה". דווקא בגלל חוסר הקדמה בקוסטה ריקה תהיה הרבה יותר עוצמתית עבורכם.

אז שתהיה טיסה נעימה ותספרו חוויות כשתחזרו!

 

חוויה משפחתית: לעבוד בחווה אורגנית בקוסטה ריקה
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים