עמוד דום! דרך טבעית להתמודדות עם אין-אונות 0

אימפוטנציה היא בעיה שכיחה שהגיע הזמן לדבר עליה בפתיחות

אין-אונות היא תופעה שרבים מהלוקים בה מעדיפים לא לדבר עליה, השכיחות של אימפוטנציה ניכרת בעיקר בגילאים מבוגרים אבל גם באחוזים לא מעטים אצל גברים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם. התופעה עלולה לגרום לירידה משמעותית באיכות החיים ולעיתים קרובות אינה מקבלת את המענה הראוי.
ד"ר רון יפה, נטורופת ומומחה לרפואה פונקציונלית, מגיע לאולפן "רק בריאות" כדי לעזור למי שלא תמיד יודע לבקש עזרה.

מהם הטיפולים לירידה באון? 

שכיחות של אין אונות באוכלוסיה נעה בין 8% בגברים בשנות ה-20-30 לחייהם, ועד 37% בגברים בשנות ה- 70 לחייהם. התופעה יכולה לגרום לירידה משמעותית באיכות החיים, ולעיתים קרובות אינה מקבלת את המענה הראוי.

טיפולים תרופתיים במרשם רופא,  פעילות גופנית , תזונה נכונה ותוספי תזונה כגון "פרלוקס".

תוסף "פרלוקס – Prelox" מבוסס על פטנט שוויצרי ייחודי המשלב שני חומרים המסייעים בהגברת זרימת הדם: ל-ארגינין ו-פיקנוגנול. האינטראקציה הייחודית בין שני חומרים אלה מסייעת ב-הגברת זרימת הדם, פעולה שהינה חשובה ביותר לתגובה המינית ולסיפוק מיני מרבי. אמינות המוצר מבוססת על מחקרים קליניים, על המוצר עצמו, בהם השתתפו גברים בעלי בעיות זקפה ברמה קלה ומתונה.

ארבעה מחקרים קליניים שנעשו הראו כי פרלוקס משקם בצורה טבעית את איכות הזקפה אצל גברים הסובלים מבעיה קלה עד מתונה בזקפה. מהירות התגובה שהאדם ירגיש שיפור באיכות הזקפה שלו תלויה במצבו ההתחלתי ולכן התגובה היא אינדיוידואלית. מרבית האנשים ירגישו שיפור תוך 1-9 ימים (בממוצע 5 ימים לערך). חשוב ליטול פרלוקס כל יום כיוון שהמחקרים מראים שיפור נוסף בתפקוד המיני לאחר כשלושה חודשים.

 

לפרקים נוספים של רק בריאות

עמוד דום! דרך טבעית להתמודדות עם אין-אונות
5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים