סתיו של תוכניות בערוץ החיים הטובים: 8 סדרות חדשות בספטמבר 3

לכל האוהבים לחלום בגדול – בין אם כבר יש לכם תוכנית איך להפוך מיליארדרים, ובין אם אתם עדיין רק מפנטזים על זה, אצלנו תוכלו לחיות לכמה שעות את החלום.
ערוץ החיים הטובים מגיש לכם בספטמבר 8 תוכניות חדשות, בכל ערב, בהן תוכלו ללמוד מה צריך כדי להיות מהודר במאה ה- 21? איך הופכים רעיון טוב למזומנים? איך נראית שגרת חייהם של הסופר עשירים, ושבסופו של יום, אין מקום כמו הבית!

רק יין
ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 בספטמבר בשעה 23:15
השחקן הבריטי מת'יו גוד ("השומרים", "נקודת מפגש") חובר אל השחקן הוולשי מת'יו ריס (סדרת הטלוויזיה "אחים ואחיות") למסע יינות גלובלי. השניים אוהבים יין, רק שאינם בטוחים איזה יין בדיוק הם אוהבים. משימתם לגילוי היינות הטובים בעולם ייקח אותם אל קצוות תבל (גם לישראל!) בלווית מומחי היין ג'ו פאטוריני, אמיליה סינגר והשפית גיזי ארסקין.

הבית הטוב ינצח עונה 3
ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 בספטמבר בשעה 17:10
ארבעה מתמודדים יארחו זה את זה בבתים שעיצבו וימתינו לשיפוטם של המתחרים. לאחר שיבחנו בקפידה כל חדר ופינה בבית יעניק כל אחד מהמתמודדים ציון כולל ואת וחוות דעת לקונית. עם תום הסבב ישובו המתחרים לבתיהם, שם ימתינו להן המעטפות עם הציונים שניתנו להם. המעטפה הרביעית תכיל את התוצאות הסופיות ואת שמו של בעל הבית המנצח, שיזכה בפרס כפסי על סך 1000 פאונד.

קריסלי יודע מה טוב
ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 בספטמבר בשעה 22:50
סדרת ריאליטי מצליחה העוקבת אחר הפטריארך האמיד טוד קריסלי ומשפחתו. קריסלי, איש נדל"ן שבנה את האימפרייה שלו בשתי ידיו, מנהל את משפחתו כמו את עסקיו: ביד רמה ובכוחנות. אין פרט בשגרת הבית שנעלם מעיניו הבוחנות והוא דואג שחוקיו ייאכפו בכל רגע נתון.


חופשות למיליונרים
ימי ראשון, החל מה-18 בספטמבר בשעה 21:50
מיני סדרה המתעדת את החופשות היוקרתיות בעולם. מאיי סיישל עוד לברבדוס, שני חלקי הסדרה ייקחו אותנו אל חופשות בלתי אפשריות שנתפרו למידתם של האנשים העשירים בעולם. אנו נתלווה אל בני המזל שחייהם הם חופש אחד גדול, ונזכה להצצה אל מאחורי הקלעים של תעשיית הנופש.

מרעיון למיליון
ימי שני, החל מה-12 בספטמבר בשעה 22:00
יוצרי הסדרה יוצאים למסע בחיפוש אחר רעיונות בעלי פוטנציאל מסחרי יוצא דופן. הם יתחקו אחר ההוגים האלמוניים ויעניקו להם הזדמנות נוספת לממש את חלומם. לאלו שייבחרו יינתנו המאשבים והזמן לפיתוח הפרוייקט משלב הקונספט, הבנייה, הבחינה והליטוש הסופי.

מי רוצה להיות מיליארדר
ימי שלישי, החל מה-13 בספטמבר בשעה 22:00
בעולם בו העשירים נעשים עשירים יותר וההון מוחזק בידי מעטים, לא ניתן שלא לתהות כיצד נראית שגרתם של המגה-טייקונים. סדרה זו תסיר את המעטה הנוצץ מעל אורח חייהם המתוקשר של  המיליארדרים הבינלאומיים. כאשר אין כל גבול לעלויות ולאמביציה, הציפיות מרקיעות שחקים, אך האכזבות עלולות להמיט חורבן. בעולם כזה מגלומניה ופרנויה משגשגות באין מפריע.

יש לי סטארט-אפ
ימי רביעי, החל מה-14 בספטמבר בשעה 22:00
קבוצה של יזמים צעירים, המעוניינים לפתח ולממן את הסטארט אפ שלהם, נכנסים לסמסטר שלם באוניברסיטת דרייפר שבעמק הסיליקון. המוסד המכובד הוקם ומנוהל על ידי המיליארדר ואיש ההשקעות טים דרייפר, וצוות ההוראה שבו מונה כמה מאנשי העסקים המובילים בארה"ב. במהלך שבעת השבועות של תוכנית הלימודים ילמדו היזמים את עקרונות היזמות ופיתוח הסטארט-אפ, בתום תקופת ההכשרה יזכה אחד מ-30 התלמידים במימון מלא לסטארט-אפ שלו.

טאטלר
ימי חמישי, החל מה-15 בספטמבר בשעה 21:50
כבר למעלה משלוש מאות שנה שהמגזין הבריטי "טאטלר" משמש תנ"ך לחברה הגבוהה הבריטית. המגזין לא רק מתעד את אורחות חייהם של האליטות, הוא גם מכתיב את האופנות והאירועים השנתיים הנוצצים ביותר.
הסדרה תיקח אותנו אל חדר המערכת של המגזין הוותיק בעולם. אנו נפגוש את העורכת קייט רירדון, ונעקוב אחר חודשיו הראשונים של הרכש החדש, הכתב מת'יו בל.

צפיה מהנה!

 

סתיו של תוכניות בערוץ החיים הטובים: 8 סדרות חדשות בספטמבר
3.7 (73.33%) 3 votes

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים