גיבורה מבברלי הילס: שאנון דוהרטי משתפת בתמונות גילוח ראשה, לאחר טיפולים לסרטן השד 3

לפני כשנה, הודיעה שאנון דוהרטי, ששיחקה בתפקיד המיתולוגי של ברנדה וולש, בתכנית "בברלי הילס 90210", ששודרה בשנות ה- 90', כי היא חולה בסרטן השד.
בצעד אמיץ, היא שיתפה ביום שלישי האחרון את 252 אלף העוקבים שלה באינסטגרם, בתמונות גילוח ראשה, לאחר ששיערה החל לנשור כתוצאה מהטיפולים שהיא עוברת.
1
בתמונות, ניתן לראות את השחקנית בת ה- 45, פורצת בבכי לפני שגולח שיערה, אך מסיימת את התהליך עם חיוך של ניצחון על פניה, כשהיא מוקפת בחברות טובות, שהצטלמו איתה וסייעו לה בגילוח השיער.
3
מוקדם יותר השנה, בפברואר 2016, הופיעה דוהרטי ב"התכנית של ד"ר אוז", שם שיתפה כי לא תוכל להביא ילדים לעולם, כתוצאה מהטיפולים נגד הסרטן שעברה. "אני בת 44 ובעלי ואני רצינו ילדים", אמרה דוהרטי בכאב.
במהלך התכנית ציינה דוהרטי כי עד כה עברה טיפולים תרופתיים בניסיון להקטין את הגידול לפני הניתוח, וכי הגידול עדיין מצוי בגופה והיא תאלץ לעבור ניתוח בקרוב.
דוהרטי אמרה לד"ר אוז כי היא מתחילה להתרגל לאפשרות שיצטרכו לכרות את שדיה: "הם רק שדיים, בהסתכלות כוללת – אני מעדיפה לחיות ולהזדקן עם בעלי".
shutterstock_103730570
דוהרטי, שהתחתנה עם הצלם קורט איסוורינקו בשנת 2011, אמרה כי בזכות הנישואין היא חזקה יותר, ובעלה הוסיף כי: "זו תקופה מורכבת שבוחנת את הזוגיות והנישואין, אך הסרטן רק קירב אותנו יותר".
"בגלל הסרטן, התחלתי לשמור טוב יותר על הגוף שלי", מספרת דוהרטי, "אני אוכלת בריא, עושה ספורט ומקפידה על חשיבה חיובית. אני אסירת תודה למשפחתי, לחברי ולרופאים שתומכים בי, וכמובן למעריצים שלי שעומדים לצדי לאורך כל התקופה הזאת".
321321
"כשאתה מקבל את הבשורה האיומה שיש לך סרטן", שיתפה דוהרטי את ד"ר אוז ופרצה בבכי, "הדבר הראשון שאתה חושב עליו הוא המשפחה שלך. אתה דואג אם יקרה לך משהו – האם הם יהיו בסדר?, זה הדבר שהיה לי הכי קשה".
למרות שדוהרטי חשה גוש בשד, היא התמהמהה בטרם פנתה לבדיקה, מה שאיפשר לסרטן לשלוח גרורות לבלוטות הלימפה שלה, והיום היא מצרה על כך שלא היתה עירנית יותר.
2

תמונות: דף האינסטגרם של שאנון דוהרטי, האתר של ד"ר אוז ו- shutterstock.

 

גיבורה מבברלי הילס: שאנון דוהרטי משתפת בתמונות גילוח ראשה, לאחר טיפולים לסרטן השד
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים