להיכנס לכושר: אופנת ספורט שתעשה לכם חשק לאימון 1

כוכבת חדשה בארון: אופנת הספורט הכי שיקית שיש

ליקי רוזנברג

בלי ששמנו לב, בעקבות הצמיחה המטורפת של נשים העוסקות בספורט, צמחה לה כוכבת חדש בארון הבגדים של כל אישה, והיא אופנת הספורט .

חברות האופנה,גדולות כקטנות , הבינו את הפוטנציאל ואת העידן החדש בו כמעט כל אדם עושה פעילות גופנית, ויצרו קולקציות ספורט אופנתיות ומעודכנות המשמשות את האישה בדרכה לאימון הכושר וגם לקפה עם החברות שלאחר מכן, ובעצם כמעט לכל מקום.

תרבות צריכה זו יצרה שיתופי פעולה גדולים של חברות ספורט עם מובילי דעה ומעצבי אופנה: חברת אדידס שיתפה פעולה עם קנייה ווסט וסטלה מקרטני, ואילו מותג הספורט פומה יצא בקולקציה מיוחדת עם ריהאנה שהביאה לחברה את הסטייל והשיק ששייך רק לה. גם שאר מותגי האופנה ובהן h&m  ,זארה וטופשופ לא נשארו אדישים ופיתחו קולקציות ספורט מיוחדות.

בשנים האחרונות אנו אף עדים למגמה מבורכת של חברות אופנת הספורט המייצרות קולקציות מעוצבות ונוחות גם לנשים בהיריון ולנשים במידות גדולות, כדי שכולן יוכלו להרגיש בטוב ובנוחות עם עצמן וגופן.

ומה איתנו, כאן בישראל? כמאמנת כושר אישית, אני מנסה לחדש ולהביא את הסצנה הזו גם למדינתנו הקטנה, ומכירה לפאשניסטיות הספורטיביות שבנינו מותגים חדשים ומלאים בסטייל שאני מייבאת בעצמי.

.

להיכנס לכושר: אופנת ספורט שתעשה לכם חשק לאימון
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים