המברשת החשמלית המחליקה – איך זה באמת עובד? (ויש גם סרטון הדגמה) 20

מאת: מערכת החיים הטובים

קולגה אמיצה בעלת תלתלים ולמודת החלקות ופנים, שמחה להתנדב למשימה. "ציפיתי שהמברשת תהיה תחליף לפן ותחסוך לי זמן. הרעיון נראה לי מהפכני. אני אחסוך ביקור במספרה, המברשת לא תרעיש כמו פן (למרות שהם לא המציאו את הגלגל כי גם הסטרייטנר מחליק שקט), לא אצטרך שתי ידיים בשביל זה, ואוכל לראות במקביל "האישה הטובה"".

מחיר

המחיר נע בין $15 באתרי הקניות המובילים (אמזון, עלי אקספרס, אי-ביי) ל-229 ש"ח בארץ, דרך רשת "ספיד דיל".

הפרקטיקה

חימום המכשיר עצמו, עוד לפני ההברשה, עד ל-230 מעלות לוקח כ-3 דקות.

לא מומלץ לבעלות "ידיים שמאליות", כיוון שהמברשת מתחממת וצריך להיזהר ממגע בפני המברשת. גם גב המברשת מתחמם ולא כדאי להניח אותה על משטח רטוב, פלסטיק או עור.

לקולגה המתולתלת שראיתן בסרטון לקח כשעה להחליק את השיער והיא "לא עפה" מהתוצאה. גילוי נאות, המתולתלת שלנו בעלת שיער רב, עבה, ארוך ומתולתל. מי שיש לה פחות שיער, או שיער קצר וגלי יותר, לא תזדקק לכל הזמן הזה וכפי הנראה התוצאה תהיה טובה יותר.

איכות המוצר

מבחינת חיי מדף, לא נראה שהמברשת תשרוד יותר מכמה חודשים. הטמפרטורות הגבוהות גורמות לפינים ולראשים המחממים ליפול. נראה שהיצרנים צריכים לחזור לשלב פיתוח המוצר ולתכנן את המברשת באופן כזה שהיא לא תכלה את עצמה. בכל זאת, לא מדובר על בלאי משימוש יתר במוצר, אלא על תכנון לקוי.

3IMG_20151227_114248

כמה זה מזיק לשיער?

לא נראה שהמברשת שורפת את השיער יותר מאשר פן. אפשר לווסת את הטמפרטורה בין 180 ל-230 מעלות, וכל אחת יכולה לבחור את הטמפרטורה המתאימה לה. יחד עם זאת, נראה שמי שתבחר ללכת על "האופציה הבטוחה" יותר של 180 מעלות, תגלה שהמברשת לא ממש מספקת את הסחורה והתוצאה פחות אפקטיבית.

אז למה המברשת החשמלית המחליקה קיבלה 2 נקודות במדד גודיז':

בפועל, המברשת אכן לא מרעישה ולא מצריכה שימוש בשתי ידיים. מאידך, תהליך ההחלקה לוקח יותר זמן מפן ביתי או מפן במספרה, וההחלקה לא חזקה כמו פן. אין ספק שמדובר בפיניש טוב לפן. אם עשית פן בבוקר ואת יוצאת בערב, את יכולה בכיף להשתמש במברשת רק כדי לחזק את התוצאה. בואי נגיד שזה גם לא המוצר שיאפשר לך להגיע  לתוצאה של "שיער מקלות". המברשת עובדת פחות טוב על שורשי השיער, דבר שהוא קריטי למי שעשתה החלקה והשורשים שלה צומחים מתולתלים.

לסיכום

הרעיון מהפכני, הביצוע פחות.

2 נקודות במדד גודיז'

המברשת החשמלית המחליקה – איך זה באמת עובד? (ויש גם סרטון הדגמה)
דרגו

One thought on “המברשת החשמלית המחליקה – איך זה באמת עובד? (ויש גם סרטון הדגמה)

  1. היי, הזמנתי השבוע את המברשת דרך, ספיד דיל. וניסיתי מאושרת באדם חיכיתי רק להגיע הביתה ולנסות את המוצר. אז … ניסיתי ופשוט לא אהבתי את התוצאה. קודם כל צריך להמתין כמה דקות ( ארוכות ) עד שהמכשיר יתחמם. ואז שכבר המכשיר חם אז הוא לא חם מספיק בשביל להחליק. ולי בסך הכל שיער גלי ולא מתולתל . השיער לא מוחלק כראוי , אלא פשוט מתנפח ונראה לא אחיד. בקיצור אכזבה! אגב, כתבת נכון מילה במילה על המברשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים