ארוחת בוקר עם ג'ירפות: המלונות המוזרים בעולם 0

מלון בשדה או על מטוס: אחרי שתבקרו כאן תהיה לכם חווית חופשה אחרת

ALILA DIWA GOA, הודו, גואה

בחלומות הכי פרועים שלי לא דמיינתי שאמצא את עצמי ישן בתוך שדה ענק ומלא בפרות המסתובבות חופשי. אבל אל תתבלבלו: מדובר במלון יוקרה. האם ייתכן? אז כנראה שבהודו הכל אפשרי, וכך היה. באמצע שדה ענק הוקם לו בית המלון של הרשת היוקרתית ALILA. הרשת מאופיינת וידועה במלונות ייחודים במקומות לא שגרתיים. מצאתי את עצמי באמצע שדה, בתוך בריכת אינפינטי קסומה הצופה אל הפרות המטיילות להן בשדה. הפרה נחשבת לקדושה בהודו, וכך היחס אליה: האורחים יכולים לסייר בין הפרות תוך כדי האכלתן. המלון כולו בנוי במטרה לא לפגוע בפרות ולתת להם את מלוא הכבוד.

מלון קוסטה וארדה, קוסטה ריקה

אז מתי בפעם האחרונה ישנתם בתוך מטוס שנתקע בתוך מעמקי היערות? אני מניח שאף פעם. בקוסטה ריקה לקחו את העניין ברצינות: מטוס בואינג וינטג ששימש שנים את חברת התעופה של אפריקה, ולאחר מכן קולומביה, פרש מקו התעופה ושני מעצבים הפכו אותו לסוויטה הנשיאותית במלון המדהים שלהם במעמקי היערות הטרופים של קוסטה ריקה. חיצוניות המטוס כולל הצבעים נשמרה, אזור הפנים הפך שדרוג מטורף והפך לאחד החדרים הנחשקים בעולם לחובבי בתי מלון ועומד תמידית על תפוסה מלאה. החדר מאובזר בכל טוב של בית מלון יוקרה בעולם והטופ של החדר הינו הנוף הנשקף מבעד לחלונות המטוס, ביקור של קופי יער שונים, תוכים, ציפורים אקזוטיות, נחשים ולטאות.

מלון אחוזת הג'ירפות, קניה

ארוחת בוקר בליווי ג'ירפות חינניות? בקניה זה לגיטימי ואף נורמלי. המלון הזה הוא אחד מבתי המלון עם התפוסה הגבוהה ביותר בעולם. הוא נמצא בתוך שמורת ג'ירפות מדהימה בטבע הפראי של קניה, ויש בו מספר חדרים בודד המאפשר לאורחים לשהות לצד הג'ירפות לכמה ימים, לאכול איתן ארוחת בוקר, וליהנות מטיפול ורחצה של החיה המדהימה הזאת שאי אפשר להפסיק להסתכל עליה. חלק מחווית האורחים היא לישון בחדרים עם חלונות ענק שיאפשרו לכם להגיד מקרוב בוקר טוב לידידה הגבוהה הזו.

>>לכל הפרקים של על הסט עם נועה תשבי

ארוחת בוקר עם ג'ירפות: המלונות המוזרים בעולם
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים