הדס רק-צימרמן

אורח חיים בריא

בת 31, נשואה+1.
דיאטנית קלינית B.Sc, בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה במכללת תל-חי. התמחות בקריה הרפואית רמב"ם, כולל הכשרה קלינית במחלקות ילדים ופנימית. תת-התמחות באכילה רגשית, מטעם עמותת הדיאטנים "עמותת עתיד", ובתזונת ספורט. בעלת תעודה מטעם משרד הבריאות והמוסד לרישוי מקצועות פרא-רפואיים.
עוסקת בבניית תפריטים לבעיות שונות במערכת העיכול, לפני הליכים רפואיים ואחריהם ומעקב שוטף ורציף אחר מטופלים.

הרגע בו הבנתי שאני רוצה להיות תזונאית: כל חיי עסקתי בפעילות גופנית, רקדתי הרבה שנים, הייתי מדריכת חי"ר בצבא, ולאחר מכן מדריכת אירובי ופילאטיס - כך שאורח החיים הבריא והפעיל הוא חלק ממני. לנושא התזונה נחשפתי לראשונה בקורס שעשיתי, ומשם המשכתי ישירות לתואר.

עם מי הייתי רוצה לשבת לשיחה על קפה ועוגה? פרופ' ערן דולב, מרצה שלי בתואר וקצין רפואה ראשי לשעבר. איש מרתק, מלא בידע וחוכמה. הוא בטח לא יודע זאת, אבל הרצאותיו השפיעו עליי רבות.

מוטו בחיים: איזון. הגישה שלי מסתכלת על בני אדם באופן שלם. הכוונה היא, שמצבו הבריאותי של אדם קשור למצבו הרגשי. גוף ונפש כיחידה אחת. אני מאמינה בשינויים קטנים, ובתהליך מתמשך, כי רק כך מתבצע שינוי מהותי בהתנהגות, ובוודאי שבהתנהגות אכילה. אי אפשר לשנות את ההרגלים מיד ב- 180 מעלות, צריך לבנות תהליך הדרגתי ונכון מבחינה תזונתית.

שלושה דברים לקחת לאי בודד: מזרן פילאטיס, קרם הגנה, ואת בעלי, כי עמו בטוח לא יהיה משעמם וגם אם יהיה איזה עכביש באזור - הוא יטפל בו :)

מעונינים לפנות אלי ישירות

מלאו את הטופס