המשתתף הגדול ביותר בתולדות התכנית לרדת בגדול ארה"ב: רגע, כמה אמרנו שזה יוצא בקילוגרמים?? 3

תשכחו מכל מה שידעתם על "לרדת בגדול", כי ערוץ הבריאות מביא לכם את הדבר האמיתי, אחת מתכניות הריאליטי הכי מדהימות, מושקעות ואהובות בעולם, ישירות מארה"ב – The Biggest Loser !!!

בעונה הזאת, נלחם על חייו, המתמודד הגדול ביותר בהסטוריה של "לרדת בגדול ארה"ב", הלא הוא ארתור וורנם, השוקל 230 ק"ג!!!
ארתור מגיע מפורטלנד, אורגון, והוא רק בן 34. "אני חייב לעשות משהו", הוא אומר בקול חנוק, "אני חי על זמן שאול וזה כל כך קשה". ארתור מגיע אל התכנית עם אביו, שגם הוא כבד משקל, ובשיתוף פעולה בין שניהם ויחד עם המאמנים המעולים של "לרדת בגדול", הם מקווים להציל את חייו של ארתור, שהרופאים לא נותנים לו עוד שנים רבות לחיות, אם לא יוריד באופן דרסטי ממשקלו.

Picture3
במשך 10 עונות של המקור האמריקאי לסידרה "לרדת בגדול", מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, השתלטו על 200 אמריקאים כבדי משקל, והפכו אותם לסמל של בריאות וכושר.
אך הפעם, בעונה ה- 11 שתשודר בקרוב בערוץ הבריאות, בוב וג'יליאן יצטרכו להתמודד עם המתמודדים הכבדים ביותר שאי פעם נתקלו בהם, בכל העונות גם יחד, ולכן המאמצים יוכפלו על ידי הוספת שני מאמנים חדשים אך מנוסים ביותר, שמגיעים לתוכנית במטרה לתת עבודה אינטנסיבית ולכסח את המשקל של המתמודדים.

בפעם הראשונה בתולדות "לרדת בגדול", ניתנת למתמודדים אפשרות בחירה: להתאמן עם בוב וג'יליאן בחווה המפורסמת של "לרדת בגדול" או להצטרף לשני המאמנים החדשים, שאת זהותם אין הם יודעים, לאימוני כושר במיקום סודי…
למרות כל סימני השאלה שמלווים את ההחלטה של המתמודדים, דבר אחד ברור וידוע כבר מעכשיו: המתמודדים יוצאים לקרב של חייהם במטרה להציל את חייהם, והם מתכוונים לתת את כל מה שיש להם!

Picture30
אז תשכחו ממה שחשבתם שאתם יודעים על "לרדת בגדול", כי עכשיו אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי!

"לרדת בגדול" – החל 5.6.2016 ימי ראשון עד חמישי ב- 22:00 – רק בערוץ הבריאות (39 בהוט, 29 ב- yes)

המשתתף הגדול ביותר בתולדות התכנית לרדת בגדול ארה"ב: רגע, כמה אמרנו שזה יוצא בקילוגרמים??
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים