להציל את אבא: קיילי הביאה את אביה לתכנית לרדת בגדול ארה"ב 3

תשכחו מכל מה שידעתם על "לרדת בגדול", כי ערוץ הבריאות מביא לכם את הדבר האמיתי, אחת מתכניות הריאליטי הכי מדהימות, מושקעות ואהובות בעולם, ישירות מארה"ב – The Biggest Loser !!!

קיילי בת ה- 20 ואביה, מוזס, בן ה- 46, מאיידהו, הם הצוות האפור.
קיילי ומוזס הגיעו לתכנית כדי להילחם על חייו של מוזס. אנשים משני צידי המשפחה שלו נפטרו בגיל צעיר, בין גיל 42 לגיל 50, ומוזס שיחגוג בקרוב 47 שנים, מרגיש שאם לא יטפל בעצמו במהרה – הוא עלול להצטרף לסטטיסטיקה המשפחתית האיומה…
קיילי שיתפה בחששותיה: "אם הוא לא ישנה את החיים שלו עכשיו, הוא לא יישאר פה… הוא לא יזכה לראות אותי מתחתנת, הוא לא יראה את הנכדים שלו, הוא לא יראה את אחותי מסיימת את לימודיה… ואני רוצה אותו פה, אני צריכה אותו פה, איתנו, בכל האירועים האלה".

Picture15
במשך 10 עונות של המקור האמריקאי לסידרה "לרדת בגדול", מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, השתלטו על 200 אמריקאים כבדי משקל, והפכו אותם לסמל של בריאות וכושר.
אך הפעם, בעונה ה- 11 שתשודר בקרוב בערוץ הבריאות, בוב וג'יליאן יצטרכו להתמודד עם המתמודדים הכבדים ביותר שאי פעם נתקלו בהם, בכל העונות גם יחד, ולכן המאמצים יוכפלו על ידי הוספת שני מאמנים חדשים אך מנוסים ביותר, שמגיעים לתוכנית במטרה לתת עבודה אינטנסיבית ולכסח את המשקל של המתמודדים.

בפעם הראשונה בתולדות "לרדת בגדול", ניתנת למתמודדים אפשרות בחירה: להתאמן עם בוב וג'יליאן בחווה המפורסמת של "לרדת בגדול" או להצטרף לשני המאמנים החדשים, שאת זהותם אין הם יודעים, לאימוני כושר במיקום סודי…
למרות כל סימני השאלה שמלווים את ההחלטה של המתמודדים, דבר אחד ברור וידוע כבר מעכשיו: המתמודדים יוצאים לקרב של חייהם במטרה להציל את חייהם, והם מתכוונים לתת את כל מה שיש להם!

Picture30
אז תשכחו ממה שחשבתם שאתם יודעים על "לרדת בגדול", כי עכשיו אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי!

"לרדת בגדול" – החל 5.6.2016 ימי ראשון עד חמישי ב- 22:00 – רק בערוץ הבריאות (39 בהוט, 29 ב- yes)

להציל את אבא: קיילי הביאה את אביה לתכנית לרדת בגדול ארה"ב
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים