מהאולימפיאדה ועד "לרדת בגדול": סיפורו של האיש שזכה במדליית זהב וכעת שוקל 215 ק"ג 3

תשכחו מכל מה שידעתם על "לרדת בגדול", כי ערוץ הבריאות מביא לכם את הדבר האמיתי, אחת מתכניות הריאליטי הכי מדהימות, מושקעות ואהובות בעולם, ישירות מארה"ב – The Biggest Loser !!!

הכירו את הצוות הצהוב: רולון וג'סטין, חברים טובים, שניהם בני 38 בלבד.
קשה להאמין אך רולון גרדנר, השוקל כעת 215 ק"ג, הוא מדליסט אולימפי בעברו. כשזכה במדליית הזהב באגרוף, באולימפיאדה בשנת 2000, נחשב לאחד המתאגרפים הרזים ביותר. בהמשך הוא היה גם אלוף העולם בהיאבקות, וכן זכה במדליית ארד באולימפיאדה בשנת 2004.
"העובדה שהייתי אתלט מצליח כל כך", אומר רולון, "ומכל זה, מכל ההישגים שלי, הגעתי בסוף לכאן, למצבי הנוכחי… זו בושה, זו טרגדיה, זה נורא בשבילי ובשביל המשפחה שלי, בשביל אשתי היפהפיה".
שותפו לצוות, ג'סטין, בוכה במעמד השקילה ומשתף בסיבה שהביאה אותו לתכנית: "היה יום, בשנה שעברה, שבו ישבתי בבית וצפיתי בעונה הקודמת של "לרדת בגדול". במעמד השקילה הראשונה, הבחור הראשון הוריד חולצה, והוא עמד שם, ואני בבית שפטתי אותו, אמרתי 'אלוהים, תראו את זה, כמה הוא גדול!'. הוא שקל 136 ק"ג, והנה אני עומד כאן עכשיו ושוקל 165 ק"ג, ואני מסתכל על עצמי ומתחיל לבכות".
Picture1
במשך 10 עונות של המקור האמריקאי לסידרה "לרדת בגדול", מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, השתלטו על 200 אמריקאים כבדי משקל, והפכו אותם לסמל של בריאות וכושר.
אך הפעם, בעונה ה- 11 שתשודר בקרוב בערוץ הבריאות, בוב וג'יליאן יצטרכו להתמודד עם המתמודדים הכבדים ביותר שאי פעם נתקלו בהם, בכל העונות גם יחד, ולכן המאמצים יוכפלו על ידי הוספת שני מאמנים חדשים אך מנוסים ביותר, שמגיעים לתוכנית במטרה לתת עבודה אינטנסיבית ולכסח את המשקל של המתמודדים.

בפעם הראשונה בתולדות "לרדת בגדול", ניתנת למתמודדים אפשרות בחירה: להתאמן עם בוב וג'יליאן בחווה המפורסמת של "לרדת בגדול" או להצטרף לשני המאמנים החדשים, שאת זהותם אין הם יודעים, לאימוני כושר במיקום סודי…
למרות כל סימני השאלה שמלווים את ההחלטה של המתמודדים, דבר אחד ברור וידוע כבר מעכשיו: המתמודדים יוצאים לקרב של חייהם במטרה להציל את חייהם, והם מתכוונים לתת את כל מה שיש להם!

Picture30
אז תשכחו ממה שחשבתם שאתם יודעים על "לרדת בגדול", כי עכשיו אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי!

"לרדת בגדול" – החל 5.6.2016 ימי ראשון עד חמישי ב- 22:00 – רק בערוץ הבריאות (39 בהוט, 29 ב- yes)

מהאולימפיאדה ועד "לרדת בגדול": סיפורו של האיש שזכה במדליית זהב וכעת שוקל 215 ק"ג
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים