ההפלה הובילה ל'לרדת בגדול': "המשקל לא יעצור אותי יותר, אני יודעת שאני אמורה להיות אמא" 3

תשכחו מכל מה שידעתם על "לרדת בגדול", כי ערוץ הבריאות מביא לכם את הדבר האמיתי, אחת מתכניות הריאליטי הכי מדהימות, מושקעות ואהובות בעולם, ישירות מארה"ב – The Biggest Loser !!!

הכירו את דני ושרה, אם ובת, הצוות הורוד בעונה החדשה של "לרדת בגדול ארה"ב".
כשהן עולות על המשקל, בפעם הראשונה, דני אינה יודעת את נפשה מרוב צער, ואומרת לבתה ששוקלת 118 ק"ג בדמעות: "אני כל כך מצטערת, אני לוקחת כל כך הרבה מהאחריות ואני כל כך מצטערת".
הבת שרה, רק בת 26, הגיעה לתכנית "לרדת בגדול" בעקבות נסיונותיה החוזרים להפוך לאם בעצמה. הריון אחרי הריון היא חווה הפלות, והרופאים תמימי דעים שההפלות נובעות ממשקלה הגבוה.
לפני חודשיים היא עברה הפלה נוספת וזה היה הרגע שבו היא החליטה: "זה התינוק האחרון שאאבד בגלל המשקל שלי. בעלי ואני רוצים להקים משפחה, ניסינו במשך שנתיים. אני יודעת שאני אמורה להיות אמא. אני פשוט יודעת את זה".
Picture12
במשך 10 עונות של המקור האמריקאי לסידרה "לרדת בגדול", מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, השתלטו על 200 אמריקאים כבדי משקל, והפכו אותם לסמל של בריאות וכושר.
אך הפעם, בעונה ה- 11 שתשודר בקרוב בערוץ הבריאות, בוב וג'יליאן יצטרכו להתמודד עם המתמודדים הכבדים ביותר שאי פעם נתקלו בהם, בכל העונות גם יחד, ולכן המאמצים יוכפלו על ידי הוספת שני מאמנים חדשים אך מנוסים ביותר, שמגיעים לתוכנית במטרה לתת עבודה אינטנסיבית ולכסח את המשקל של המתמודדים.

בפעם הראשונה בתולדות "לרדת בגדול", ניתנת למתמודדים אפשרות בחירה: להתאמן עם בוב וג'יליאן בחווה המפורסמת של "לרדת בגדול" או להצטרף לשני המאמנים החדשים, שאת זהותם אין הם יודעים, לאימוני כושר במיקום סודי…
למרות כל סימני השאלה שמלווים את ההחלטה של המתמודדים, דבר אחד ברור וידוע כבר מעכשיו: המתמודדים יוצאים לקרב של חייהם במטרה להציל את חייהם, והם מתכוונים לתת את כל מה שיש להם!

Picture30
אז תשכחו ממה שחשבתם שאתם יודעים על "לרדת בגדול", כי עכשיו אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי!

"לרדת בגדול" – החל 5.6.2016 ימי ראשון עד חמישי ב- 22:00 – רק בערוץ הבריאות (39 בהוט, 29 ב- yes)

ההפלה הובילה ל'לרדת בגדול': "המשקל לא יעצור אותי יותר, אני יודעת שאני אמורה להיות אמא"
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים