הרגע שכל המתמודדים חששו מפניו: משקל המדידה של "לרדת בגדול" נחשף! 1

תשכחו מכל מה שידעתם על "לרדת בגדול", כי ערוץ הבריאות מביא לכם את הדבר האמיתי, אחת מתכניות הריאליטי הכי מדהימות, מושקעות ואהובות בעולם, ישירות מארה"ב – The Biggest Loser !!!

הצעד הראשון לקראת חיים חדשים, מתחיל על משקל המדידה הענק של "לרדת בגדול ארה"ב".
כשהדלתות נפתחו ומשקל המדידה נחשף, כל המתמודדים הנרגשים מבינים שרגע האמת הגיע – כעת יאלצו לחשוף בפני העולם כולו את משקלם…
"כשראיתי לראשונה את משקל המדידה – כל הגוף שלי התחיל לרעוד!", שיתפה אחת המתמודדות. מתמודד אחר הוסיף: "למרות שראיתי את משקל המדידה הרבה פעמים בטלוויזיה – זה כלום לעומת לראות אותו במציאות", והמתמודד הכבד ביותר בתולדות הסידרה התוודה: "אני מפחד על משקל המדידה וזה מפחיד, כי עכשיו כל ארה"ב תראה מה עוללתי לעצמי במהלך 15-20 השנים האחרונות".

Picture2

מנחת התכנית "לרדת בגדול ארה"ב", אליסון סווייני, ושני מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, חושפים את משקל המדידה לראשונה!

במשך 10 עונות של המקור האמריקאי לסידרה "לרדת בגדול", מאמני הכושר האימתניים, בוב וג'יליאן, השתלטו על 200 אמריקאים כבדי משקל, והפכו אותם לסמל של בריאות וכושר.
אך הפעם, בעונה ה- 11 שתשודר בקרוב בערוץ הבריאות, בוב וג'יליאן יצטרכו להתמודד עם המתמודדים הכבדים ביותר שאי פעם נתקלו בהם, בכל העונות גם יחד, ולכן המאמצים יוכפלו על ידי הוספת שני מאמנים חדשים אך מנוסים ביותר, שמגיעים לתוכנית במטרה לתת עבודה אינטנסיבית ולכסח את המשקל של המתמודדים.

בפעם הראשונה בתולדות "לרדת בגדול", ניתנת למתמודדים אפשרות בחירה: להתאמן עם בוב וג'יליאן בחווה המפורסמת של "לרדת בגדול" או להצטרף לשני המאמנים החדשים, שאת זהותם אין הם יודעים, לאימוני כושר במיקום סודי…
למרות כל סימני השאלה שמלווים את ההחלטה של המתמודדים, דבר אחד ברור וידוע כבר מעכשיו: המתמודדים יוצאים לקרב של חייהם במטרה להציל את חייהם, והם מתכוונים לתת את כל מה שיש להם!
Picture30
אז תשכחו ממה שחשבתם שאתם יודעים על "לרדת בגדול", כי עכשיו אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי!

"לרדת בגדול" – החל 5.6.2016 ימי ראשון עד חמישי ב- 22:00 – רק בערוץ הבריאות (39 בהוט, 29 ב- yes)

הרגע שכל המתמודדים חששו מפניו: משקל המדידה של "לרדת בגדול" נחשף!
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים