הזהב פחות מבריק, הפנינה פחות עגולה – על טרנדים של תכשיטי יוקרה 1

איציק לוי, הבעלים של YVEL, מספר לנו על טרנדים מעולמו.

גם בעולם התכשיטים יש טרנדים ואופנות. יש התפתחות טכנולוגית והתפתחות אופנתית. אם פעם מה שנחשק ביותר הייתה הפנינה הלבנה העגולה והמדויקת, היום זה הרבה יותר אורגני. אנשים מחפשים תכשיטי יוקרה יותר טבעיים ויותר מחוברים אליהם. הזהב פחות מבריק, הפנינה פחות עגולה, היהלומים הם לא תמיד לבנים (יכולים להיות ירוקים, צהובים, חומים וכ"ו).

BR-1KEALE-DY

ספר לנו על תערוכות בעולם?

יש כ- 150 תערוכות תכשיטים בינלאומיות בעולם. לשם מגיעים כל מי שנחשב אוטוריטה בתחום התכשיטים. החשובות ביותר, הן אחת בבזל – תערוכת שעונים ותכשיטים שפונה לכל העולם, ולצידה תערוכה בלאס וגאס ששם מציגים תכשיטנים שמדברים לשוק הצפון והדרום אמריקאי.

איך מתאימים תכשיט טרנדי לבגד?

כשמלבישים נשים, צריך להיות מדויקים. האיזון שבין הנכון ללא נכון. אם למשל יש צוואר מאוד ארוך, תרצי זוג עגילים שמחמיא לצוואר – עגילים ארוכים. אישה שיותר צנומה, התכשיט צריך להיות קרוב יותר לצוואר. תמיד צריך ליצור קורלציה בין האישה, לבין הבגד שהיא לובשת ולתכשיט.

E-2BRQ-THDW

יצא לך להלביש כוכבות הוליוודיות?

במסגרת העבודה השוטפת שלי, יוצא לי לא פעם להתוודע לידוענים כאלה ואחרים. חלקם נשארים לקוחות נאמנים של החברה כמו ריהאנה ומדונה, וחלקן הופכות לחברות קרובות כמו קרולינה הררה ובט מידלר.

כשאורנה, רעייתי, ואני חיכינו לפגישה עם בט מידלר, אורנה מאוד התרגשה ואמרה שהיא חושבת שבט תהיה נורא מצחיקה בטח, כמו בחיי הבמה שלה. אני מאידך אמרתי שאין סיכויי להוציא ממנה חיוך כי היא בטוח שונה לחלוטין בחיים הרגילים שלה. דופקים בדלת, ואני פותח אותה ממרום ה- 186 סמ' שלי ומסתכל למטה לאישה בגובה של 148 סמ'. היא מסתכלת ואומרת "AM I IN HEVEN?" וזהו. אורנה ואני ישבנו שלוש שעות ולא הפסקנו לצחוק. היא מדהימה בחיים כמו על הבמה.

סיפור שני, נוגע בקרולינה הררה: נקבעה פגישה עם קרולינה אצלנו במשרד בניו יורק, והיא מגיעה באיחור של כחצי שעה, לא מתנצלת ואומרת "יש לי עשרים דקות בלבד, אני מבקשת שתראה לי את הקולקציה שלך". הסתכלתי עליה ואמרתי: "גברת הררה, אם יש לך 20 דקות – אשמח לשבת אתך לקפה  אני ארגנטינאי, וכמו בסקס, גם בתכשיטים אני לא עושה דברים ב- quickie". היא הסתכלה עלי בתימהון, התעשתה וסיפרה לי שהיא לא ידעה שאני ארגנטינאי, היא ילידת ונצואלה. עברנו לספרדית, ומאז ועד היום, בכל פעם שאני בניו יורק אנחנו נפגשים.

קרולינה הררה

קרולינה הררה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites