כיום לא מספיק לתכנן את החלל אדריכלית, יותר ויותר אנשים מבינים שליצירת חלל מעוצב ומוגמר – צריך להיעזר באיש מקצוע להום סטיילינג. פגשנו באדריכל שלנו, נסטור סנדבנק, שמתמחה בתכנון וילות, בתים, דירות, משרדים ובתי עסק יוקרתיים, לשיחה קצרה על סטיילינג.

LILIUM_MULTICOLOR_7

תמונה באדיבות “רנבי

אז מה זה בדיוק “הום סטיילינג”?

בדיוק כפי שיש מי שאחראי על הסטיילינג, הסגנון, בהפקות אופנה, כך גם “מלבישים” את הבית – בוחרים קו עיצובי אחיד, משלבים בו אקססוריז מתאימים וכך מעניקים לו אופי משלו. וכיוון שמדובר בתחום של עיצוב שבו בעצם “מלבישים” את הבית – ניתן למצוא מותגי אופנה שעוסקים גם בהום סטיילינג, דוגמת ארמני קאזה, פרטה, גוצ’י, פוסקריני, מיסוני ועוד.

בהום סטיילינג מושם דגש על שילוב הצבעים, החומרים ומוצרי הטקסטיל השונים (בדי ריפוד, וילונות, שטיחים, חיפויי קיר, מפות, כיסויי מיטה וכן הלאה), שימוש בגרפיקה, תכנון נכון ובחירה מתאימה של רהיטים, שימוש נכון בתאורה טבעית ומלאכותית וגיבוש קו וסגנון עיצוב שמתאים לחלל ולמי שחי או עובד בו.

תמונה באדיבות "רנבי"

תמונה באדיבות “רנבי

מה הטרנדים כיום בהום סטיילינג?

הטרנדים חופפים את אלו של עולם האופנה: כשמותגי האופנה יוצאים עם קולקציה חדשה – הם מוציאים גם קולקציה תואמת בקו מוצרי ההום סטיילינג שלהם. בתחום הבדים יש שימוש בבדי פשתן לסוגיו, וואלים (בד קליל חצי שקוף), וכדאי להקפיד על חומרים עמידים, שניתן לנקות בקלות יחסית ונשמרים לאורך זמן.

לפרטים נוספים: רנבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites