גם אם את מפורסמת וגם אם פחות, לפני הלידה הראשונה לאף אחת אין באמת מושג מה צריך לקנות, מה מנסים "לדחוף" לך ומה באמת הכרחי… בסוף כולן עומדות עם דף מודפס מהאינטרנט ומהנהנות בהסכמה למה ש"הסבתא" החמודה בחנות מצווה עלינו לקנות ("את זה את חייבת!"). אז נכון, את הפריטים הבאים אולי את לא חייבת, אבל את ממש ממש רוצה. נופר בן דרור פכט מבעלות האתר Cool&Bello מצאה לנו כמה פריטי מאסט בחייה של כל אמא יוקרתית וטריה:

1// BABYNES

מכונה להכנת בקבוקים, המקבילה למכונת האספרסו – מכונה להכנת בקבוקים בפחות מדקה. ישנם סוגים שונים של מכונות המגיעות עם קפסולות אוכל מוכנות.

 

2 // BABY MONITOR של WITHINGS

מכשיר שמתחבר לסמארטפון באמצעות אפליקציה, והוא עושה הכל במקומנו. במידה והתינוק קם באמצע הלילה – המכשיר יודע לזהות את מצוקתו ומשמיע קולות נעימים ומאירה בתאורה נעימה. האמא יכולה לדבר אל האפליקציה והיא תעביר את קולך דרך המכשיר, כך שהתינוק יוכל לשמעו את קולך (חס וחלילה שתצטרכי לקום אליו).

 

3 // משקל ביתי של WITHINGS המשדר לאפליקציה

משקל ביתי לגילאי 0 עד 8 בליווי אפליקציה שמספקת מעקב נתונים של הילד: משקל, גובה, תזונה וגדילה של הילד.

 

4 // BABYCOOK BEABA

מוצר שנמכר גם בארץ. זה מכשיר המיועד לגיל שבו התינוק "טועם" מוצקים לראשונה. "בייביקוק" הוא מוצר מציל חיים, מכשיר שעושה בשבילך הכל:מאדה, טוחן, מפשיר ומערבב. המכשיר שומר על הוויטמינים שהתינוק צריך.

5 // אמבטיה לשלבים הראשונים של 4MOMS

אמבטיית תינוק עם מד חום דיגטלי, עם הזרמת המים המלוכלכים והחלפתם במים נקיים. האמבטיה מתלבשת על הכיור באופן בטיחותי.

 

6 // כסא/באונסר של 4MOMS

כסא/באונסר ("טרמפולינה") בעל 6 מצבים: נענוע, רטט, נדנוד, סיבוב במעגלים, תחושת גלים, קנגורו. זהו מכשיר המשדר לאפליקציה, וגם מנגן מוזיקה באמצעות חיבור ל-mp3.

 

 

mamaRoo colorsלפרטים ועוד פוסטים כיפיים בקרו ב-Cool&Bello

בייבי סטייל: רשימת הלידה של המפורסמות
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים