פינוקים להולכים על ארבע: החידושים שישמחו את חיות המחמד שלכם 0

מאת: הדר אביאל 

תכירו את Ifetch

מכירים את הכלבים האלה שכל הזמן רוצים שישחקו איתם, יזרקו להם כדורים והם יחזירו אותם? כן… כמעט כולם..

Ifetch נועד לשני סוגים של אנשים:  עצלנים שיש להם כלבים אקטיבים או אנשים שאין להם מספיק זמן ויש להם כלבים אקטיבים. אוהבי בעלי החיים לא רוצים  לפגוע בצרכים של חיית המחמד בגלל הצרכים שלהם וכך הומצא ה-  Ifetch . מכשיר שיכול לזרוק כדורים למרחק של  10 עד 30 מטרים. בכל פעם שהכלב מביא את הכדור הוא זורק אותו בחזרה למשפך וזורק שוב את הכדור. אם שאלתם את עצמכם מי מתעייף קודם אז הפיתוח של המכשיר היה כזה שהמכשיר מתחבר לחשמל או נטען ע"י סוללות ויכול להתמודד עם  המרתונים של כל כלב.

אייפטצ

אם כבר מדברים על לוחות זמנים ועומסים הגאדג'ט הבא באמת יכול לפתור את הבעיה המרכזית של חוסר זמן וזה האכלה של חיית המחמד.

תכירו את  Petnet

המכשיר ינהל את לוחות הזמנים לאכלת חיית המחמד שלך, גודל המנות, מרכיבים נכונים של המנות וקבלת המזון המתאים לחיית המחמד שלך ישר למפתן ביתך כשהוא מזהה כשהאוכל עומד להיגמר. הכל על בסיס הנתונים של חיית המחמד שלך כמו: גיל,משקל ורמת פעילות, כך שתוכל להבטיח שחיית המחמד שלך תאכל את הכמות הנכונה של המזון אותו היא צריכה בכל פעם. מה שיפה בכל זה שהכל מנהול ע"י המכשיר הנייד, טבלט או דסקטופ ולא צריל להיות נוכח בשביל להאכיל את חיית המחמד.


הגאדג'ט הבא מיועד לאנשים שתמיד רצו לצו'טט עם חיות המחמד שלהם אבל לא הייתה להם את הדרך.

תכירו את PetChatz

עכשיו גם כשאתה נמצא רחוק אתה יכול להרגיש כאילו את קרוב לחיית המחמד שלך. לא רק אתה יכול לראות את חיית המחמד שלך, אלה גם היא יכולה לראות אותך. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המכשיר לרשת ה-WIFI  הפרטית בבית שלך או להוריד את האפליקציה  וכך תוכל לתקשר עם חיית המחמד שלך. אותות של צלצול מיוחד מאותתים לחיית המחמד שלך שאתה קורא לה והיא יודעת שהיא צריכה לגשת, עכשיו אתה יכול לראות את חיית המחמד שלך והיא יכולה לראות אותך ממש כמו סקייפ, אתה יכול לתת לה פינוקים  דרך האפליקציה,לצלם קטעי וידאו ולשתף אותם גם  כשאתה נמצא רחוק.

ואם מדברים על לתקשר עם חיית המחמד שלך מרחוק עכשיו אפשר גם ממש לשחק איתם מבלי שאתה צריך להיות נוכח.

תכירו את ה- PetCube 

גאדג'ט מדליק לכל מי שקשה לו להיות רחוק לאורח זמן מחיית המחמד שלו.

מדובר על מצלמת וידאו שמתקשרת עם אפליקציית מובייל ומאפשר לצלם תמונות וסרטוני וידאו של חיות המחמד מרחוק.

היא מתפקדת גם כרמקול דו כיווני , כך שאם אתם צופים בזמן אמת איך הכלב שלכם אוכל לכם את כל הבית, אתם יכולים לגרום לו להפסיק.

והפיצ'ר הכי מגניב בגאדג'ט הזה הוא שיש לייזר שאתם יכולים להזיז מהאפליקציה והוא משדר באופן ישיר למצלמה ומשחק עם חיית המחמד שלכם.

עכשיו כבר לא צריך להיות נוכח בשביל לגדל חיית מחמד

פינוקים להולכים על ארבע: החידושים שישמחו את חיות המחמד שלכם
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים