נפגשנו עם אנה ברנובסקי, הבעלים של קליניקות ביונד לאסתטיקת הפנים לדבר על טיפולים לגיל המעבר

 האם יש קשר בין שינויים שאשה עוברת בגיל המעבר לעור הפנים?

כן בוודאי. בגיל המעבר הגוף עובר שינויים הורמונליים. התופעות הן לא רק גלי החום או שינויים במצב הרוח, אנחנו רואות גם שינויים באלסטיות העור, בנפחים, בזוהר של העור, העור הופך להית יבש יותר ושביר יותר, מה שמאיץ את תהליך הופעת הקמטים.

 האם לא כדאי להמתין עד סיום שלב גיל המעבר להתייצבות העור, לפני שאנחנו עושות טיפולים?

להיפך. למה לחכות עד גיל 70 אם אפשר להאט ולמנוע כבר היום. אפשר לשדרג, לשפר ולהקטין את השפעות הגיל. היום קיימים טיפולים המבוססים על חומרים טבעיים כמו חומצה היאלורונית שזהו רכיב שנמצא בעור שלנו באופן טבעי ועל ידי שימוש בו אנו מחזירים את האיזון לעור ומעכבים את תהליך הזדקנות העור והופעת הקמטים. ההשפעות של גיל המעבר יהיו קטנות יותר והזוהר יושב לעור. הקמטוטים הקטנים יישארו קטנים ולא יתעצמו. אי אפשר לעצור את התהליך, אבל אפשר להאט אותו.

גיל המעבר

הנפש גם עוברת טלטלה, זה לא הכל חיצוני

זו מחשבה מצומצמת להסתכל רק על ההיבט החיצוני. במחקר שערכנו בקרב למעלה מ- 200 נשים בגילאי 40 ומעלה (על ידי מכון שילוב), גילינו את מה שאני כבר הרגשתי מהלקוחות שלי – 70% מהנשים בגילאי 50 ומעלה מרגישות צעירות בהשוואה לתפיסת מראה הפנים שלהן. הן חושבות שהן נראות מבוגרות לתחושות שלהן – הן עדיין מלאות אנרגיה ורצון לטרוף את החיים. יש דיסוננס ויש לו מענה של טיפול בפנים. כשאשה מתחילה בשגרת טיפוח אסתטי היא שלמה יותר עם עצמה, ועם המראה שלה. היא יכולה להיראות יותר טוב בעשור-עשור וחצי. כך שזה המתכון המושלם לגיל המעבר – הן חיצוני והן פנימי. כשאת נראית טוב יותר את גם מרגישה טוב יותר.

ממה את ממליצה להתחיל?

אם זה בבית, אפשר להשתמש בקרמים שהם לחותיים ואינטנסיביים יותר על בסיס קולגן שממצקים ונותנים לחות וויטמינים לעור. ואם טיפולי אסתטיקה, כדאי להתחיל מחומצות היאלורוניות.

אתן לא צריכות לשנות את עצמכן, אם מתאים לכן, אתן יכולות לשדרג את המראה בכדי שתראו כמו שאתן מרגישות. יפות מבפנים ויפות מבחוץ.

  עוד על טיפולי יופי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites