תפסנו את שמעון אוחנה, בעבר עיתונאי רכב במגזין "אוטו", וכיום מנכ"ל ובעלים של אור-ליס, חברת ליסינג לרכבי יוקרה, לשיחה צפופה על רכבים שווים ומה הם אומרים על הבעלים שלהם…

shutterstock_208993249אז מה המכונית שלך אומרת עלייך?
המכונית שלך אומרת עליך כמעט הכל, החלוקה היא די ברורה בעולם היוקרה: רכבי מרצדס שייכים, לרוב, לאנשי עסקים מבוגרים, שרוצים לבלוט ולצעוק: יש לי כסף. רכבי ב.מ.וו שייכים, מצד אחד, לאוהבי הנהיגה הספורטיבית, ומצד שני, לאנשים שרוצים להפגין כוח והשתייכות לשטח האפור. יגואר נתפס כרכב אריסטוקרטי, ובדרך כלל נוסעים עליו אנשים בעלי טעם אנין או לחלופין חולי הגה, האוהבים את ביצועי רכבי הספורט של המותג.

shutterstock_176662826מהם סמלי סטטוס בעולם הרכב?
כיום, כמעט כל יצרן, מחזיק ברשותו מותג יוקרה אחד או יותר. סמלי הסטטוס הם הרכבים היקרים ביותר, הספורטיביים ביותר, המפוארים ביותר והמבוקשים ביותר. פורשה, יגואר, למבורגיני, פרארי ומזראטי הם חלק נכבד מרשימת הסטטוסים בעולם רכבי ספורט על.
shutterstock_244723786מה הופך רכב לרכב יוקרה?
בראש ובראשונה שם ומותג הרכב. לא ניתן לקחת רכב מסוג סובארו, למשל, לאבזר אותו באבזור חריג ולקרוא לו רכב יוקרה.
לאחר מכן, רמת הגימור של הרכב. ברכבי היוקרה רמת הגימור, איכות החומרים, ורמת ההרכבה הינם מהאיכותיים ביותר. העור והעץ ברכבים אלו הם יקרים ביותר ובמקרים מסויימים אף מגדלים בעלי חיים בתנאים מסויימים, כדי להשתמש בעור שלהם לרכבי יוקרה, כמו, למשל, ברכבי רולס רויס ובנטלי.
גם מערכות המדיה, הבטיחות והתפעול ברכבי היוקרה הם מהמתקדמים בעולם, ולמעשה, המערכות המותקנות ברכבי היוקרה מכתיבות את קצב התפתחות מערכות אלה ברכבים העממיים בשנים הבאות.
רכבי הפאר והיוקרה כוללים כל גאדג'ט וכל רכיב נוחות אפשריים, ורשימת התוספות הניתנות כאופציה בתשלום היא אין סופית. מחירי האבזור עולים, בדרך כלל, כמו רכב יוקרתי בפני עצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites