צעירה לנצח: טיפולים אסתטיים לאיזור הצוואר, המחשוף וגב כף היד 1

אנה ברנובסקי, בעלת קליניקות ביונד, מדברת על אזורים שאנחנו נוטות להזניח בדרך כלל, ועל האפשרויות לטפחם.

מלבד הפנים, אלו אזורים ישלימו את המראה הרענן שלנו?

כולנו נוהגות בשגרה לטפח את פנינו ואנחנו מרגישות ונראות נפלא, אך ישנם אזורים שמסגירים את גילנו האמיתי: הסנטר הכפול – צונח לנו ככל שאנו מתבגרות, הצוואר –  מקבל קפלים ומאבד מהאורך שלו, המחשוף – עם הקמטוטים העדינים, וכן אזור גב כף היד מתמלא בקמטים ובוורידים בולטים.

אמנם, ניתן להסתיר את אזור הצוואר והמחשוף בצעיף, אבל זה בהחלט לא הכרחי. כיום יש טיפולים אסתטיים עדינים ומהירים שיעניקו טוטאל לוק אמיתי, נשי ורך.

 

גב כף היד - לפני ואחרי

גב כף היד – לפני ואחרי. תמונות באדיבות "ביונד"

 

איך מטפלים באיזורים אלו?

קיימות היום טכנולוגיות חדשות ומתקדמות לטיפולים באזורים השונים.

באזור הסנטר ולמניעת מראה של סנטר כפול – ניתן להחדיר חומרים טבעיים ולחות באמצעות מחט מקרונית, ולמעשה מהדקים את העור ומחדדים את קו הלסת.

באזור הצוואר והמחשוף מזריקים חומרים טבעיים, לחות וויטמינים שמחליקים את הקמטוטים, וכך אנחנו "מחיות" את העור ומעניקות לו מראה ברבורי.

גם בגב כף היד מזריקים את אותם חומרים טבעיים, ויוצרים בגב כף היד שכבה נוספת, וכך לאחר הטיפול העור נראה מתוח, חלק וללא קמטוטים, והורידים הנפוחים כבר לא בולטים.

פינה 6 לפני ואחרי דקולטה

איזור המחשוף – לפני ואחרי

תוך כמה זמן רואים שינוי ?

אישה יכולה להיכנס לקליניקה לטיפול של 20 דקות ולצאת במראה משודרג ורענן, והיא נפטרת מהצורך להסתיר את אזור הצוואר או המחשוף בצעיף או בחולצת גולף.

 

One thought on “צעירה לנצח: טיפולים אסתטיים לאיזור הצוואר, המחשוף וגב כף היד

  1. שלום, אני אחראי לשיווק של מספר אתרים. רציתי להציע לכם החלפת קישורים בין האתרים שלנו שיכולה לעזור לשנינו. שיתוף הפעולה ללא תשלום. אם מעניין אתכם תוכלו לחזור אליי למייל Shaoul.men@gmail.com  – תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme developed by ThemeStash - Premium WP Themes and Websites